Gembird 3DP-PLA1.75-01-BK, 3D filament, PLA, 1,75mm, 1000g, Negru (Black)
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:mai puțin de 5 buc
Codul nostru: i654_TIF052110
Negru  culoare
Parametrii
Culoare:
Negru
Ambalaje:
1 000 grame
Tipul de material:
PLA
Diametrul corzii:
1,75 mm
Temperatura de lucru:
190 - 220°C
Tip de filament:
Cu bobină (versiunea completă)
Descriere produs
Fibra de plastic pentru imprimare 3D, datorită căreia puteți crea produse practice și distractive.
Firele de imprimare Gembird sunt concepute astfel încât să nu blocheze imprimanta dumneavoastră 3D.
În plus, sunt complet biodegradabile, ceea ce minimizează impactul asupra mediului nostru.
Filament de imprimare 3D de înaltă rezistență și durabilitate
Densitate scăzută: modelul este mai ușor la imprimarea unui volum mai mare
Poate fi aplicat pe diferite tipuri de imprimante 3D
Material: PLA, diametru 1,75 mm
Greutate: 1 kg
Lungime: aprox. 330 m
Densitatea la 21,5 C: 1,25 g / cm3
Indicele de curgere a topiturii în 10min, 2,16 kg: 5
Punct de topire: 190-220 C
Limita de curgere la 5mm / min: 45 MPa
Forța de impact: 5 KJ / m2
Dimensiuni bobină: 165 mm diametru x 100 mm înălțime x 40 mm orificiu central