Gembird 3DP-PETG1.75-01-Y, 3D filament, PETG, 1,75mm, 1000g, Galben (Yellow)
Gembird 3DP-PETG1.75-01-Y, 3D filament, PETG, 1,75mm, 1000g, Galben (Yellow)Gembird 3DP-PETG1.75-01-Y, 3D filament, PETG, 1,75mm, 1000g, Galben (Yellow)Gembird 3DP-PETG1.75-01-Y, 3D filament, PETG, 1,75mm, 1000g, Galben (Yellow)
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:mai puțin de 5 buc
Codul nostru: i654_TIF0561G0
Galben  culoare
Parametrii
Culoare:
Galben
Diametrul corzii:
1,75 mm
Temperatura de lucru:
220 - 260°C
Firele de imprimare Gembird sunt concepute astfel încât să nu blocheze imprimanta dumneavoastră 3D.
În plus, sunt complet biodegradabile, ceea ce minimizează impactul asupra mediului nostru.
Filament de imprimare 3D de înaltă rezistență și durabilitate
Densitate scăzută: modelul este mai ușor la imprimarea unui volum mai mare
Poate fi aplicat pe diferite tipuri de imprimante 3D
Specificații Material: PETG, diametru 1,75 mm Greutate: 1 kg / bobină (2,2 lbs) Densitate la 240°C: 1,27 g / cm3 Indicele de curgere a topiturii la g / 10min 200 ° C / 5kg: 20 Punct de topire: 220 până la 260 ° C Deformare termică - temperatură: 75 ° C Dimensiuni bobină: diametru 200 mm x 67 mm înălțime x 53 mm orificiu central