Gembird 3DP-PETG1.75-01-W, 3D filament, PETG, 1,75mm, 1000g, Alb (White)
Gembird 3DP-PETG1.75-01-W, 3D filament, PETG, 1,75mm, 1000g, Alb (White)Gembird 3DP-PETG1.75-01-W, 3D filament, PETG, 1,75mm, 1000g, Alb (White)
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:ÎN STOC 5 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i654_TIF0561F0
Alb  culoare
Parametrii
Culoare:
Alb
Diametrul corzii:
1,75 mm
Temperatura de lucru:
220 - 260°C
Filamentele Gembird sunt proiectate astfel încât să evite blocarea imprimantei dumneavoastră 3D.
În plus, sunt complet biodegradabile, ceea ce minimizează impactul asupra mediului nostru.
Filament de imprimare 3D de înaltă rezistență și durabilitate
Densitate scăzută: la imprimarea unui volum mai mare, modelul este mai ușor
Poate fi aplicat pe diferite tipuri de imprimante 3D
Specificații Material: PETG, diametru 1,75 mm Greutate: 1 kg / bobină (2,2 lbs) Densitate la 240°C: 1,27 g / cm3 Indicele de curgere a topiturii la g / 10min 200 °C / 5kg: 20 Punct de topire: 220 până la 260 °C Deformare termică - temperatură: 75 °C Dimensiuni bobină: diametru 200 mm x 67 mm înălțime x 53 mm orificiu central