Gembird 3DP-PETG1.75-01-G, 3D filament, PETG, 1,75mm, 1000g, Verde (Green)
Gembird 3DP-PETG1.75-01-G, 3D filament, PETG, 1,75mm, 1000g, Verde (Green)Gembird 3DP-PETG1.75-01-G, 3D filament, PETG, 1,75mm, 1000g, Verde (Green)Gembird 3DP-PETG1.75-01-G, 3D filament, PETG, 1,75mm, 1000g, Verde (Green)
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:mai puțin de 5 buc
Codul nostru: i654_TIF056140
Verde  culoare
Parametrii
Culoare:
Verde
Ambalaje:
1 000 grame
Tipul de material:
PETG
Diametrul corzii:
1,75 mm
Temperatura de lucru:
220 - 260°C
Tip de filament:
Cu bobină (versiunea completă)
Descriere produs
Fibra de plastic pentru imprimare 3D, datorită căreia puteți crea produse practice și distractive.
Filamentele Gembird sunt proiectate astfel încât să evite blocarea imprimantei dumneavoastră 3D.
În plus, sunt complet biodegradabile, ceea ce minimizează impactul asupra mediului nostru.
Filament de imprimare 3D de înaltă rezistență și durabilitate
Densitate scăzută: la imprimarea unui volum mai mare, modelul este mai ușor
Poate fi aplicat pe diferite tipuri de imprimante 3D
Specificații Material: PETG, diametru 1,75 mm Greutate: 1 kg / bobină (2,2 lbs) Densitate la 240°C: 1,27 g / cm3 Indicele de curgere a topiturii la g / 10min 200 °C / 5kg: 20 Punct de topire: 220 până la 260 °C Deformare termică - temperatură: 75 °C Dimensiuni bobină: diametru 200 mm x 67 mm înălțime x 53 mm orificiu central