Gembird 3DP-ABS1.75-01-FR, 3D filament, ABS, 1,75mm, 1000g, fluorescent, Roșu (Red)
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎN DEPOZITUL EXTERN
La furnizor:ÎN STOC 10 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i654_TIF0511Z0
Roșu  culoare
Parametrii
Culoare:
Roșu
Diametrul corzii:
1,75 mm
Temperatura de lucru:
225 - 240°C
Material: ABS, diametru 1,75 mm
Punct de topire: 225-240 C?
Limită de curgere la 5mm / min: 45 MPa
Forța de impact: 16 KJ / m2
Dimensiuni bobină: 165 mm diametru x 100 mm înălțime x 40 mm orificiu central