Gembird 3DP-ABS1.75-01-B, 3D filament, ABS, 1,75mm, 1000g, Albastru (Blue)
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:mai puțin de 5 buc
Codul nostru: i654_TIF051190
Albastru  culoare
Parametrii
Culoare:
Albastru
Ambalaje:
1 000 grame
Tipul de material:
ABS
Diametrul corzii:
1,75 mm
Temperatura de lucru:
225 - 240°C
Tip de filament:
Cu bobină (versiunea completă)
Descriere produs
Fibra de plastic pentru imprimare 3D, datorită căreia puteți crea produse practice și distractive.
Firele de imprimare Gembird sunt concepute astfel încât să nu blocheze imprimanta dumneavoastră 3D.
În plus, sunt complet biodegradabile, ceea ce minimizează impactul asupra mediului nostru.
Filament de imprimare 3D de înaltă rezistență și durabilitate
Densitate scăzută: modelul este mai ușor la imprimarea unui volum mai mare
Poate fi aplicat pe diferite tipuri de imprimante 3D
Material: ABS, diametru 1,75 mm
Greutate: 1 kg
Lungime: aprox. 400 m
Densitate la 21,5 C: 1,01 g / cm3
Indicele de curgere a topiturii în 10 min, 2,16 kg: 5
Punct de topire: 225-240 C?
Limită de curgere la 5mm / min: 45 MPa
Forța de impact: 16 KJ / m2
Dimensiuni bobină: 165 mm diametru x 100 mm înălțime x 40 mm orificiu central