Canon PIXMA TS8751 6152C026 multifunctional inkjet
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateLa cerere
La furnizor:ÎN STOC 100 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i54_31110344
Parametrii
Imprimare duplex automată (Duplex):
Da
Numărul maxim de tăvi intrare:
3
Alimentator automat de documente:
Nu
Fax:
Nu
Tehnologia de imprimare:
Cu jet de cerneală
Formatul maxim de imprimare/media:
A4
Interfață imprimantă:
USB+LAN+WIFI
Viteza maximă de imprimare (A4 pe minut):
Număr standard de tăvi intrare:
3
Rezoluția reală a imprimantei (în DPI):
4800x1200
Tipuri de scanner:
Flat
Rezoluția reală a scanerului (în DPI):
2400 x 4800
Memorie internă:
256 MB
Multifuncțională:
Da
Culoare de imprimare:
Culoare
Sistemul de umplere:
Rezerve combinate
Descriere produs
Utilizare ușoară datorită unui meniu simplificat
Tipărire ușoară fără a folosi un computer
Imprimări rapide și de înaltă calitate pentru muncă și distracție
Cu ajutorul sistemului de șase cerneluri separate, veți imprima rapid documente clare (15 imagini./min alb-negru, 10 img./min color) și fotografii superbe în culori vii (fotografii fără margini 4 × 6" în 13 secunde)
Proiectat pentru stilul tău de viață
Mai multe moduri de a fi productiv
  • Wi-Fi, imprimare, copiere, scanare, conectare la cloud
  • Ecran tactil LCD color cu diagonala de 4,3" (10,8 cm)
  • Sistem cu 6 cerneluri
Format imprimantă: A4
Rezoluție [DPI]: Până la 4.800 × 1.200 dpi
Viteză de imprimare alb-negru [pag/min]: Aprox. 15,0 fig./min
Viteza de imprimare color [pag/min]: Aprox. 10,0 fig./min
Tipărire față-verso: Tipărire automată față-verso (A4, A5, B5, LTR - hârtie obișnuită)
Capacitatea rezervorului [str]:
  • Suport spate: max. 20 de coli (hârtie fotografică) sau max. 100 de coli (hârtie obișnuită)
  • Tavă frontală: max. 100 de coli (hârtie obișnuită)
  • Tavă multifuncțională: 1 disc imprimabil CD, DVD sau Blu-Ray
Interfață:
  • USB Hi-Speed (port B)
  • Wi-Fi: IEEE802.
  • 11n, IEEE802.11g, IEEE802.11b, IEEE802.11a, IEEE802.11ac
  • Securitate Wi-Fi: WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA3-SAE (AES)
  • Bandă de frecvență rețea LAN wireless: 2,4 GHz / 5 GHz
Scanner:
  • Scanner color plat CIS
  • 2 400 × 4 800 dpi
  • Sticlă scanner: A4, LTR (216 × 297 mm)
Fax: Nu
Consum [W]: Copiere: aprox.
26 W
Consum StandBy [W]: Oprit: aprox. 0,1 W
Zgomot [dB]: aprox. 44,5(A)
Dimensiuni:
  • Cu tăvițele retrase: aproximativ 372 × 345 × 142 mm
  • Cu tăvițele extinse: aproximativ 372 × 651 × 301 mm