C-Tech 3DF-P-ASA1.75-9017 3D filament, PREMIUM LINE, ASA, RAL9017, 1,75mm, 1000g, Negru de semnalizare (Traffic black)
C-Tech 3DF-P-ASA1.75-9017 3D filament, PREMIUM LINE, ASA, RAL9017, 1,75mm, 1000g, Negru de semnalizare (Traffic black)C-Tech 3DF-P-ASA1.75-9017 3D filament, PREMIUM LINE, ASA, RAL9017, 1,75mm, 1000g, Negru de semnalizare (Traffic black)
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:ÎN STOC 20 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i654_TIFCT8309
Negru  culoare
Parametrii
Culoare:
Negru
Tipul de material:
ASA
Diametrul corzii:
1,75 mm
Temperatura de lucru:
240 - 260°C
Descriere produs
Filamentele C-TECH sunt concepute astfel încât să nu blocheze imprimanta dumneavoastră 3D.
În plus, sunt complet biodegradabile, reducând astfel impactul asupra mediului nostru înconjurător.
Filament de imprimare 3D de înaltă rezistență și durabilitate
Densitate scăzută: modelul este mai ușor la imprimarea unui volum mai mare
Poate fi aplicat pe diferite tipuri de imprimante 3D
Material: ASA
Diametru: 1,75mm (±0,03mm)
Greutate: 1kg
Lungime: ±389m
Temperatura de imprimare: 240 - 260°C
Temperatura platformei: 80 - 100°C
Viteza minimă de imprimare: 30mm/s
Viteza maximă de imprimare: 140mm/s