C-Tech 3DF-P-ASA1.75-9003 3D filament, PREMIUM LINE, ASA, 1,75mm, 1000g, Alb de semnalizare (Traffic white)
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎN DEPOZITUL EXTERN
La furnizor:ÎN STOC 20 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i654_TIFCT8308
Alb  culoare
Parametrii
Culoare:
Alb
Tipul de material:
ASA
Diametrul corzii:
1,75 mm
Temperatura de lucru:
240 - 260°C
Descriere produs
În plus, sunt complet biodegradabile, ceea ce minimizează impactul asupra mediului nostru.
Filament 3D de înaltă rezistență și puternic
Densitate scăzută: la imprimarea unui volum mai mare, modelul este mai ușor
Poate fi aplicat pe diferite tipuri de imprimante 3D
Material: ASA
Diametru: 1,75mm (±0,03mm)
Greutate: 1kg
Lungime: ±389m
Temperatura de imprimare: 240 - 260°C
Temperatura platformei: 80 - 100°C
Viteza minimă de imprimare: 30mm/s
Viteza maximă de imprimare: 140mm/s