C-Tech 3DF-P-ASA1.75-2000 3D filament, PREMIUM LINE, ASA, RAL2000, 1,75mm, 1000g, Galben - Portocaliu (Yellow - Orange)
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎN DEPOZITUL EXTERN
La furnizor:ÎN STOC 10 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i654_TIFCT8303
Portocaliu  culoare
Parametrii
Culoare:
Portocaliu
Tipul de material:
ASA
Diametrul corzii:
1,75 mm
Temperatura de lucru:
240 - 260°C
Descriere produs
În plus, sunt complet biodegradabile, ceea ce minimizează impactul asupra mediului nostru.
Filament 3D de înaltă rezistență și puternic
Densitate scăzută: la imprimarea unui volum mai mare, modelul este mai ușor
Poate fi aplicat pe diferite tipuri de imprimante 3D
Material: ASA
Diametru: 1,75mm (±0,03mm)
Greutate: 1kg
Lungime: ±389m
Temperatura de imprimare: 240 - 260°C
Temperatura platformei: 80 - 100°C
Viteza minimă de imprimare: 30mm/s
Viteza maximă de imprimare: 140mm/s