C-Tech 3DF-P-ABS1.75-7012 3D filament, PREMIUM LINE, ABS, RAL7012, 1,75mm, 1000g, Gri bazalt (Basalt grey)
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎN DEPOZITUL EXTERN
La furnizor:ÎN STOC 20 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i654_TIFCT1302
Gri  culoare
Parametrii
Culoare:
Gri
Tipul de material:
ABS
Diametrul corzii:
1,75 mm
Temperatura de lucru:
240 - 260°C
Descriere produs
Filament de imprimare 3D de înaltă rezistență și durabilitate
Densitate scăzută: la imprimarea unui volum mai mare, modelul este mai ușor
Poate fi aplicat pe diferite tipuri de imprimante 3D
Material: ABS
Diametru: 1,75mm (±0,03mm)
Greutate: 1kg
Lungime: ±396m
Temperatura de imprimare: 240 - 260°C
Temperatura platformei: 90 - 100°C
Viteza minimă de imprimare: 35mm/s
Viteza maximă de imprimare: 140mm/s