C-Tech 3DF-P-ABS1.75-1023 3D filament, PREMIUM LINE, ABS, RAL1023, 1,75mm, 1000g, Galben de semnalizare (Traffic yellow)
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:mai puțin de 5 buc
Codul nostru: i654_TIFCT1304
Galben  culoare
Parametrii
Culoare:
Galben
Ambalaje:
1 000 grame
Tipul de material:
ABS
Diametrul corzii:
1,75 mm
Temperatura de lucru:
240 - 260°C
Tip de filament:
Cu bobină (versiunea completă)
Descriere produs
Filament de imprimare 3D de înaltă rezistență și durabilitate
Densitate scăzută: la imprimarea unui volum mai mare, modelul este mai ușor
Poate fi aplicat pe diferite tipuri de imprimante 3D
Material: ABS
Diametru: 1,75mm (±0,03mm)
Greutate: 1kg
Lungime: ±396m
Temperatura de imprimare: 240 - 260°C
Temperatura platformei: 90 - 100°C
Viteza minimă de imprimare: 35mm/s
Viteza maximă de imprimare: 140mm/s