Descrierea produsului ASUS Swift PG32UCDM 90LM09T0-B01370 Monitor, ROG, 31,5", OLED, 4K UHD, 240Hz, 0,03ms, Black, 2R
| Herní provedení | Ano |
| Způsob použití | Herní |
| Úhlopříčka přesná (") | 31,5 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,182 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | OLED/AMOLED |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 250 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 100 - 250 |
| Kontrast (statický) | 1 500 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 0,03 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 240 |
| FreeSync | Ano |
| G-Sync | Ano |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 1 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 718 x 579 x 274 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ne |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Spotřeba energie (W) | 42 |
| Power Delivery | Ano |
| PIP (Picture in Picture) | Ano |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Záruka | 2 Roky |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 8,8 |
| Celkový výkon [W] | Nemá |
| HDR | HDR10 |
| Výkon Power Delivery (W) | 90 |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
ROG Swift OLED PG32UCDM monitor de gaming de 32 de inci (31.5 inch viewable) 4K (3840 x 2160) QD-OLED panou, 240 Hz, 0.03 ms (GTG), compatibil G-SYNC®, radiator personalizat, film de grafen, luminozitate uniformă, 99% DCI-P3, True 10-bit, 90 W Type-C®, și ASUS DisplayWidget Center
*Tehnologie Trace Free
*GamePlus
*Low Blue Light (Soluție Hardware)
*Suport HDCP 2.2
*Game Visual
*Tehnologie VRR (Adaptive-Sync)
*Extreme Low Motion Blur
*Shadow Boost
*Display Widget, DisplayWidget Center
*Tehnologie PIP (PBP)
*Comutator KVM
Tip ecran: OLED
Iluminare de fundal: W-LED
Diagonala [inci]: 31.5
Rezoluție: 3840 x 2160
Pasul punctului [mm]: 0.182
Frecvența de reîmprospătare [Hz]: 240 Hz
Raport de aspect: 16:9
Suprafața ecranului: Anti-Reflexie
Luminozitate [cd/m2]: 250
Contrast: 1,500,000:1
Timp de răspuns [ms]: 0.03 ms (GTG)
Unghiuri de vizualizare (Orizontal/Vertical): 178°/ 178°
Număr de culori: 1073.7M (10 bit)
Conectori:
*DisplayPort 1.4 DSC x 1
*HDMI (v2.1) x 2
*USB-C x 1 (Mod DP Alt & USB 3.2)
*Mufă pentru căști
*Hub USB: 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*USB-C Power Delivery: 90W
*SPDIF out (Optical Digital Audio Out)
Alimentare: 100-240V, 50/60Hz
Consum [W]: <42 W
Mod Stand By [W]: <0.5 W
Clasa de eficiență energetică: G
Montare pe perete: 100 x 100 mm
Înclinare monitor:
* 1/4" Tripod Socket
*Înclinare (+20° ~ -5°)
*Rotire (+15° ~ -15°)
*Reglare înălțime: 0~80 mm
Culoare: Negru
Dimensiuni (cu suport, LxÎxA mm): 718 x 579 x 274
Dimensiuni (fără suport, LxÎxA mm): 718 x 430 x 74
Greutate [kg]: 6/ 8,8
Garanție: 24 luni
https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-swift-oled-pg32ucdm/
*Tehnologie Trace Free
*GamePlus
*Low Blue Light (Soluție Hardware)
*Suport HDCP 2.2
*Game Visual
*Tehnologie VRR (Adaptive-Sync)
*Extreme Low Motion Blur
*Shadow Boost
*Display Widget, DisplayWidget Center
*Tehnologie PIP (PBP)
*Comutator KVM
Tip ecran: OLED
Iluminare de fundal: W-LED
Diagonala [inci]: 31.5
Rezoluție: 3840 x 2160
Pasul punctului [mm]: 0.182
Frecvența de reîmprospătare [Hz]: 240 Hz
Raport de aspect: 16:9
Suprafața ecranului: Anti-Reflexie
Luminozitate [cd/m2]: 250
Contrast: 1,500,000:1
Timp de răspuns [ms]: 0.03 ms (GTG)
Unghiuri de vizualizare (Orizontal/Vertical): 178°/ 178°
Număr de culori: 1073.7M (10 bit)
Conectori:
*DisplayPort 1.4 DSC x 1
*HDMI (v2.1) x 2
*USB-C x 1 (Mod DP Alt & USB 3.2)
*Mufă pentru căști
*Hub USB: 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*USB-C Power Delivery: 90W
*SPDIF out (Optical Digital Audio Out)
Alimentare: 100-240V, 50/60Hz
Consum [W]: <42 W
Mod Stand By [W]: <0.5 W
Clasa de eficiență energetică: G
Montare pe perete: 100 x 100 mm
Înclinare monitor:
* 1/4" Tripod Socket
*Înclinare (+20° ~ -5°)
*Rotire (+15° ~ -15°)
*Reglare înălțime: 0~80 mm
Culoare: Negru
Dimensiuni (cu suport, LxÎxA mm): 718 x 579 x 274
Dimensiuni (fără suport, LxÎxA mm): 718 x 430 x 74
Greutate [kg]: 6/ 8,8
Garanție: 24 luni
https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-swift-oled-pg32ucdm/















