Zebra 05555BK110D ZipShip 5555, thermal transfer ribbon, wax/resin, 110mm
Imaginile sunt doar ilustrative.
Disponibilitateîn 7-10 zile
La furnizor:ÎN STOC 100 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i624_tt0197
Parametrii
TTR material:
Vosk / pryskyřice (wax/resin)
Diametrul centrului:
25,4 mm (1")
Bobina folie TTR (m):
30 m
Lățimea foliei TTR (mm):
110 mm
Execuție folie TTR:
Roluri
Descriere produs
Zebra ZipShip 5555, panglică de transfer termic, 5555 ceară/rasină, compatibilă cu: (R)P4T, lățimea rolei: 110mm, lungime: 30m.