Zebra 05319GD11030 ZipShip 5319, thermal transfer ribbon, wax, 110mm, gold
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:ÎN STOC 20 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i624_tt0464
Parametrii
TTR material:
Vosk (wax)
Diametrul centrului:
12,7 mm (1/2")
Bobina folie TTR (m):
300 m
Lățimea foliei TTR (mm):
110 mm
Execuție folie TTR:
Roluri
Descriere produs
Zebra ZipShip 5319, panglică de transfer termic, 5319 ceară, pentru imprimante de gamă medie/înaltă, lățimea rolei: 110mm, miez: 25,4mm, lungime: 300m, culoare: auriu.