Zebra 05095BK17445 ZipShip 5095, thermal transfer ribbon, resin
Imaginile sunt doar ilustrative.
Disponibilitateîn 7-10 zile
La furnizor:ÎN STOC 20 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i624_tt1422
Diametrul centrului:
25,4 mm (1")
Bobina folie TTR (m):
450 m
Lățimea foliei TTR (mm):
174 mm
Execuție folie TTR:
Roluri
Descriere produs
Zebra ZipShip 5095, panglică de transfer termic, rășină 5095, pentru imprimante de gamă medie/înaltă, lățimea rolei: 174mm, miez: 25,4mm, lungime: 450m.