Zebra 05095BK110D ZipShip 5095, thermal transfer ribbon, resin, 110mm
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:ÎN STOC 10 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i624_tt0350
Parametrii
TTR material:
Pryskyřice (resin)
Diametrul centrului:
25,4 mm (1")
Bobina folie TTR (m):
30 m
Lățimea foliei TTR (mm):
110 mm
Execuție folie TTR:
Roluri
Descriere produs
Zebra ZipShip 5095, panglică de transfer termic, rășină 5095, compatibilă cu: (R)P4T, lățimea rolei: 110mm, lungime: 30m.