Zebra 04800BK13145 ZipShip 4800, thermal transfer ribbon, resin, 131mm
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:ÎN STOC 5 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i624_tt1481
Parametrii
TTR material:
Pryskyřice (resin)
Diametrul centrului:
25,4 mm (1")
Bobina folie TTR (m):
450 m
Lățimea foliei TTR (mm):
131 mm
Execuție folie TTR:
Roluri
Descriere produs
Zebra ZipShip 4800, panglică de transfer termic, 4800 rășină, pentru imprimante de gamă medie/înaltă, lățimea rolei: 131mm, miez: 25,4mm, lungime: 450m.