USB 2.0 PinStripe Color.0 Drive
Cu porturi USB în fiecare computer și apărând în mașini, playere DVD și multimedia, televizoare, rame foto și altele, unitățile USB sunt acum un accesoriu esențial.
SPECIFICAȚII TEHNICE
| PN | 49068 |
| Capacitate | 16 GB |
| EAN | 0 23942 49068 5 |
| Culoare | Albastru Caraibe |
| Dimensiuni produs (L x l x Î) | 54 x 21 x 9 mm |
| Greutate produs | 7.9 g |
| Dimensiunile pachetului (L x Î x A) | 90 x 10 x 135 mm |
| Greutatea pachetului | 18 g |
| Cerințe de sistem | Windows 10, 8, 7 sau mai recent Mac OS X 10.4 sau mai mare |
.