Imaginile sunt doar ilustrative.
Descriere produs
USB 3.0, HUB cu 4 porturi, HP
Acest HUB HP cu 4 porturi servește la extinderea PC-ului sau a laptopului dumneavoastră cu încă 4 porturi. În plus, unul dintre porturi poate fi utilizat ca sursă de energie pentru celelalte porturi USB ale dumneavoastră. Este un ajutor excelent dacă doriți să conectați mai multe dispozitive USB, cum ar fi: căști, încărcătoare, telefoane, tablete, mouse-uri - practic tot ce se poate conecta prin USB.
Acest hub nu are propria sursă de alimentare și trebuie să fie alimentat de la PC-ul sau laptopul dumneavoastră.
Specificații:
| Porturi: | 4x USB 3.0 |
| USB-A (F): | 4 |
| USB-A (M): | 1 |
| Un port: | 5V 0.9A Max
|
| Putere totală: | 5V 3A Max |
| Viteză de transfer: | până la 5 Gb/s
|
| Material: | Plastic |
| Culoare: | Negru |
| Lungimea cablului: | 15 cm |
| Compatibilitate cu: | Windows 11 și mai recent |
| Dimensiune: | 102 x 37 x 13 mm |
| Greutate: | 36 g |