Descrierea produsului Marvo Myš M358, 7200DPI, optika, 7tl., drátová USB, černá, herní, podsvícená
| Výška | 15.5 cm |
| Lăţime | 6.0 cm |
| Adâncime | 20.0 cm |

Marvo Mouse M358 - când 6 butoane nu sunt suficiente



La prima vedere, când am văzut acest mouse, aspectul său mi-a amintit de un concurent nenumit.
Singurul lucru pe care îl pot spune este că prima literă este R. Odată am deținut exact acest mouse, așa că eram curios dacă și Marvo poate crea un mouse de care va fi greu să te desparți. După două zile de joc, în cele din urmă a trebuit să plec, deoarece în peșteră nu se poate exista veșnic. Și cum s-a descurcat șoarecele? După despachetare, am fost foarte încântat de cablul împletit lung de 1.5 m. Dacă jucați și în altă parte decât acasă sau folosiți mouse-ul pe mai multe dispozitive, este o caracteristică grozavă. Nu trebuie să vă temeți de deteriorarea inutilă și pierderea funcționalității. Designul ergonomic al mouse-ului s-a potrivit perfect în mână și nici după ore lungi de joc nu am simțit semne de oboseală. În timpul jocului MOBA precum DOTA sau LOL, am folosit la maximum toate cele 7 butoane programabile, unde bindurile și macro-urile au funcționat exact așa cum trebuiau. Deoarece în jocurile MOBA faceți clic ca și cum ar fi o chestiune de viață și de moarte, durabilitatea de până la 8 milioane de clicuri vă acoperă pentru mulți ani și chiar mai departe. Senzorul optic al acestui mouse funcționează excelent pe aproape orice suprafață și dacă am avut nevoie să cresc DPI-ul mouse-ului, mi-a fost suficientă o singură apăsare a butonului de pe partea superioară. Există opțiuni de 800-1600-2400-3200-4800-7200 DPI și iluminarea rotiței mouse-ului indică întotdeauna sensibilitatea utilizată în acel moment. În cele din urmă, nu trebuie să lipsească iluminarea de fundal RAINBOW, unde aveți de ales dintre multe efecte și poate fi configurată și cu ajutorul aplicației Marvo. Totul se conectează prin portul USB la computerul dumneavoastră și puteți începe ore nesfârșite de joc și eliminare a adversarilor.
Parametri
| Senzor: | optic, A725F |
| Tip comutator: | Huanyu - până la 8 mil. clicuri |
| Număr de butoane: | 7 |
| Butoane programabile: | da |
| Memorie încorporată: | nu |
| Număr de profiluri personalizate: | 4 |
| Max.DPI: | 7200 |
| Opțiuni DPI: | 800 - 1600 - 2400 - 3200 - 4800 - 7200 |
| Max.viteza de urmărire: | 250 IPS |
| DPI ajustabil: | Da |
| Macro: | Da |
| Iluminare: | RGB Rainbow |
| Posibilitate de oprire a iluminării: | Da |
| Răspuns: | 125 Hz |
| Greutate: | 105 g |
| Dimensiune: | 127 x 67 x 39 mm |
| Lungimea cablului USB: | 1.5 m |
| Software: | Da |
| Suport Windows: | Win 7/8/10/11 |
| Garanție: | 2 ani |















