Descrierea produsului HP ProBook 4 G1ah B39Y2AT#BCM Laptop, R5-220, 16", WUXGA, 16GB, 512GB, AMD int, W11P, Silver, 3R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 5 |
| Generace CPU | AMD Ryzen řady 200 |
| Přesný model | R5-220 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,2 |
| Počet jader | 6 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | G1ah |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 740M Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,75 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 251 |
| Šířka (mm) | 359,4 |
| Hloubka (mm) | 10,9-17 |
| TCO Certified | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,9 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 48 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
HP ProBook 4 G1ah 16" Notebook PC
* certificare TCO
* tastă Copilot
Sistem de operare: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen 5 220 (6 nuclee, 12 fire, 3,2/4,9 GHz, 22 MB cache)
Memorie: 16GB DDR5-5600 MT/s
Număr de sloturi (total/libere): 2 sloturi SODIMM (2/1)
Hard disk: 512GB PCIe® NVMe™ SSD
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Ecran: 40,6cm (16”) IPS cu rezoluție WUXGA (1920×1200), tratament antireflex, 300 niți și 62,5% sRGB
Placă grafică: Grafică integrată AMD Radeon 740M
Audio: Poly Studio, două difuzoare stereo; două microfoane
Camera web: FHD 1080p
Dispozitiv de indicare: Clickpad cu suport pentru gesturi multi-touch
Tastatură: iluminată cu bloc numeric
Cititor de amprente: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Rețea: GbE
Comunicare wireless: WiFi + Bluetooth® (MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 2x2 și Bluetooth® 5.3)
Porturi USB:
* 2× USB-A cu viteză de transfer de 5 Gbit/s (alimentate)
* 2x USB-C® cu viteză de transfer de 10Gb/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4)
Alte porturi:
* 1× HDMI 2.1
* 1× conector stereo pentru căști/microfon
* 1× RJ-45
* 1× slot pentru încuietoare de securitate
Baterie: Li-ion polimer cu 3 celule, 48Wh
Alimentare: adaptor USB-C™ de 65W
Culoare: argintiu deschis
Dimensiuni: 359,4x251x10,9-17mm
Greutate: aprox. 1,75kg
Garanție: 3 ani
* certificare TCO
* tastă Copilot
Sistem de operare: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen 5 220 (6 nuclee, 12 fire, 3,2/4,9 GHz, 22 MB cache)
Memorie: 16GB DDR5-5600 MT/s
Număr de sloturi (total/libere): 2 sloturi SODIMM (2/1)
Hard disk: 512GB PCIe® NVMe™ SSD
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Ecran: 40,6cm (16”) IPS cu rezoluție WUXGA (1920×1200), tratament antireflex, 300 niți și 62,5% sRGB
Placă grafică: Grafică integrată AMD Radeon 740M
Audio: Poly Studio, două difuzoare stereo; două microfoane
Camera web: FHD 1080p
Dispozitiv de indicare: Clickpad cu suport pentru gesturi multi-touch
Tastatură: iluminată cu bloc numeric
Cititor de amprente: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Rețea: GbE
Comunicare wireless: WiFi + Bluetooth® (MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 2x2 și Bluetooth® 5.3)
Porturi USB:
* 2× USB-A cu viteză de transfer de 5 Gbit/s (alimentate)
* 2x USB-C® cu viteză de transfer de 10Gb/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4)
Alte porturi:
* 1× HDMI 2.1
* 1× conector stereo pentru căști/microfon
* 1× RJ-45
* 1× slot pentru încuietoare de securitate
Baterie: Li-ion polimer cu 3 celule, 48Wh
Alimentare: adaptor USB-C™ de 65W
Culoare: argintiu deschis
Dimensiuni: 359,4x251x10,9-17mm
Greutate: aprox. 1,75kg
Garanție: 3 ani























