Descrierea produsului GX GAMING GX-Pad 260S RGB 31250018400, textil, černá, 260x240mm, 3mm, Genius
| Výška | 31.0 cm |
| Lăţime | 7.5 cm |
| Adâncime | 7.0 cm |
Genius GX GAMING GX-Pad 260S RGB
Designul mouse pad-ului de gaming cu suprafață textilă netedă. Iluminarea de fundal LED RGB reglabilă va îmbunătăți și completa designul întregului tău sistem de gaming. Datorită controlerului tactil, puteți alege cu ușurință dintre 10 moduri de iluminare de fundal.
Specificații de bază:
| Compatibilitate: | mouse optic și laser |
| Dimensiune: | 260 x 240 x 3 mm |
| Greutate: | 138 g |
| Lungimea cablului: | 1.8 m |
| Culoare: | negru |















