Descrierea produsului Genius Smart KM-200 Copilot, sada klávesnice s drátovou optickou myší, CZ/SK, drátová (USB), černá
| Výška | 54.0 cm |
| Lăţime | 21.0 cm |
| Adâncime | 4.5 cm |
Genius Smart KM-200 CZ+SK Copilot
Specificații tastatură
Specificații mouse:
Setul de tastatură și mouse de calitate acoperă toate nevoile dumneavoastră de bază de birou. Tastatura dispune de o serie de taste funcționale programabile, care pot fi utilizate pentru o operare mai ușoară a playerului muzical, a rețelelor sociale sau a programelor de birou și, de asemenea, o tastă pentru a invoca asistentul AI Microsoft Copilot în sistemul Windows. Mouse-ul este echipat cu un senzor optic cu o rezoluție a senzorului de 1000 DPI, care asigură un control lin și precis.
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | USB |
| Taste multimedia: | Nu |
| Layout: | CZ/SK |
| Iluminare: | Nu |
| Culoare: | negru |
| Lungime cablu: | 1.5 m |
| Dimensiune: | 449.92 x 178.56 x 25.19 mm |
| Greutate: | 510.5 g |
| Tip mouse: | optică |
| Număr de butoane: | 3 |
| Rezoluție: | 1000 Dpi |
| Interfață: | USB |
| Lungimea cablului: | 1.5 m |
| Culoare: | negru |
| Dimensiune: | 122 x 66 x 39 mm |
| Greutate: | 119.5 g |















