Descrierea produsului Genius SlimStar C126 COPILOT, sada klávesnice s optickou myší, CZ/SK, drátová (USB), černá, nízkoprofilová
| Výška | 52.0 cm |
| Lăţime | 14.0 cm |
| Adâncime | 4.5 cm |
Genius SlimStar C126 Copilot
Specificații tastatură
Specificații mouse:
Setul de calitate de tastatură și mouse acoperă toate nevoile dumneavoastră de bază de birou. Tastele silențioase, cu profil redus, oferă o tastare eficientă și confortabilă. Este echipată cu o tastă dedicată pentru a lansa asistentul AI Microsoft Copilot în sistemul Windows 11. Un avantaj îl reprezintă și tastele multimedia pentru a reduce volumul, a regla volumul sau a întrerupe redarea. Mouse-ul este echipat cu un senzor optic cu o rezoluție a senzorului de 1200 DPI, care asigură un control lin și precis.
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | USB |
| Taste multimedia: | Da |
| Layout: | CZ/SK |
| Iluminare: | Nu |
| Tip taste: | chiclet |
| Culoare: | negru |
| Lungime cablu: | 1.5 m |
| Dimensiune: | 431.4 x 117.41 x 22.4 mm |
| Greutate: | 416 g |
| Tip mouse: | optică |
| Număr de butoane: | 3 |
| Rezoluție: | 1200 Dpi |
| Interfață: | USB |
| Lungimea cablului: | 1.5 m |
| Culoare: | negru |
| Dimensiune: | 105 x 60 x 37 mm |
| Greutate: | 85 g |















