Setul de tastatură și mouse de calitate acoperă toate nevoile dumneavoastră de bază pentru birou. Tastatura dispune de o serie de
taste multimedia, care pot fi utilizate pentru un control mai ușor al playerului muzical, al rețelelor sociale sau al programelor
de birou. Mouse-ul este echipat cu un senzor optic cu o rezoluție a senzorului de
1200 DPI, care asigură un control lin și precis. Setul permite
lucrul pe până la trei dispozitive simultan. Conexiunea este realizată fără fir prin
Bluetooth sau un
receptor USB miniatural și tehnologia
2,4 GHz.
Specificații tastatură:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune set: | 2.4 GHz (adaptor USB), Bluetooth |
| Taste multimedia: | Da |
| Layout: | CZ/SK |
| Iluminare: | Nu |
| Culoare: | alb |
| Alimentare | 1× baterie AA (inclusă în pachet) |
| Compatibil cu: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Dimensiune: | 441 x 140,8 x 30,8 mm |
| Greutate: | 452 g |
Specificații mouse: | Tip mouse: | optic |
| Număr de butoane: | 3 |
| Rezoluție: | 1200 Dpi |
| Alimentare: | 1x baterie AA (inclusă în pachet) |
| Culoare: | alb |
| Dimensiune: | 100 x 62,8 x 39,8 mm |
| Greutate: | 53 g |