Descrierea produsului Genius Myš GX Gaming Scorpion M705 31040008400, 7200DPI, optická, 6tl., drátová USB, černá
| Výška | 11.0 cm |
| Lăţime | 4.5 cm |
| Adâncime | 16.5 cm |
Genius Mouse GX Gaming Scorpion M705
Mouse de gaming dotat cu 6 butoane și un senzor optic de înaltă precizie cu rezoluție ajustabilă în intervalul 800 până la 7200 DPI.
Designul ergonomic al mouse-ului de gaming este completat de iluminarea RGB. Pentru conectarea la computer se folosește un cablu împletit de 1,8 m lungime terminat cu un conector USB.| Tip mouse: | optică |
| Număr de butoane: | 6 |
| Rezoluție: | 800/1600/2400/3200/4800/7200 Dpi |
| Interfață: | Windows |
| Alimentare: | USB |
| Iluminare: | Da - RGB |
| Culoare: | negru |
| Lungimea cablului: | 1.8 m |
| Dimensiune: | 120.2 x 72.7 x 39.6 mm |
| Greutate: | 120 g |















