Descrierea produsului Genius Myš GX Gaming Scorpion M700 31040009400, 7200DPI, optická, 6tl., drátová USB, černá
| Výška | 16.5 cm |
| Lăţime | 4.5 cm |
| Adâncime | 11.0 cm |
Genius GX Gaming Scorpion M700
Senzor optic de înaltă precizie, 6 butoane și rezoluție ajustabilă între 800 și 7200 DPI fac din modelul M700 o armă puternică în fiecare bătălie.
Frumoasa iluminare RGB în combinație cu un design ergonomic va îmbunătăți orice bârlog de jocuri. Conectarea la computer este asigurată de un cablu USB împletit cu o lungime de 1,8 m.
| Tip mouse: | optică |
| Număr de butoane: | 6 |
| Rezoluție: | 800/1600/2400/3200/4800/7200 Dpi |
| Interfață: | Windows |
| Alimentare: | USB |
| Iluminare: | Da - RGB |
| Culoare: | negru |
| Lungimea cablului: | 1.8 m (împletit) |
| Dimensiune: | 124.2 × 65 × 37.6 mm |
| Greutate: | 97 g |















