Descrierea produsului Genius Myš GX Gaming Scorpion M500 31040011400, 3600DPI, optická, 6tl., drátová USB, černá
| Výška | 16.5 cm |
| Lăţime | 11.5 cm |
| Adâncime | 4.5 cm |
Mouse de gaming Genius GX Gaming Scorpion M500
Mouse de gaming cu 6 butoane și senzor optic de înaltă precizie cu rezoluție ajustabilă între 1200 și 3600 DPI. Designul ergonomic al mouse-ului de gaming este completat de iluminarea RGB. Pentru conectarea la computer se folosește un cablu de 1,8 m lungime, terminat cu un conector USB.
Specificații
| Tip mouse: | optică |
| Număr de butoane: | 6 |
| Rezoluție: | 1200/1600/2400/3600 Dpi |
| Interfață: | Win 8 / Win 10 / Win 11 |
| Alimentare: | USB |
| Iluminare: | Da - RGB |
| Culoare: | negru |
| Lungimea cablului: | 1.8 m |
| Dimensiune: | 123,2 x 63,32 x 39.95 mm |
| Greutate: | 104 g |















