Descrierea produsului Genius Myš Ergo 8300S 31030037400, 1600DPI, 2.4 [GHz], optická, 7tl., bezdrátová, černá, 2 ks AAA, vertikální
| Výška | 14.5 cm |
| Lăţime | 8.7 cm |
| Adâncime | 8.0 cm |
Mouse verticală Genius Ergo 8300S
Specificații de bază:
Mouse-ul vertical ergonomic fără fir a fost dezvoltat pentru a reduce solicitarea mușchilor, a reduce presiunea asupra încheieturii mâinii și a îmbunătăți poziția mâinii. Senzorul mouse-ului este bazat pe tehnologie optică și dispune de o rezoluție ajustabilă de până la 1600 DPI. Conexiunea este realizată wireless prin intermediul unui mini USB receptor și tehnologiei de 2,4 GHz.
| Tip mouse: | optică |
| Număr de butoane: | 7 |
| Rezoluție: | 1000/ 1200 / 1600 Dpi |
| Interfață: | 2,4 Ghz (adaptor USB) |
| Alimentare: | 2x baterii AAA (incluse) |
| Culoare: | neagră |
| Compatibil cu: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Dimensiune: | 100,3 × 79 × 61,2 mm |
| Greutate: | 83 g |















