Descrierea produsului Genius KM-8216S COPILOT, sada klávesnice s bezdrátovou optickou myší, CZ/SK, klasická, černá
| Výška | 51.0 cm |
| Lăţime | 15.5 cm |
| Adâncime | 4.7 cm |
Genius KM-8216S
Specificații mouse:
Setul wireless de calitate de tastatură și mouse acoperă toate nevoile dumneavoastră de bază de birou. Tastatura dispune de taste cu profil redus pentru o tastare silențioasă și eficientă. Este echipată cu o tastă dedicată pentru a lansa asistentul AI Microsoft Copilot în sistemul Windows 11. Vă vor încânta și tastele multimedia, indicatorul de descărcare a bateriei și pornirea ușoară fără necesitatea instalării. Mouse-ul este echipat cu un senzor optic cu o rezoluție a senzorului de până la 1600 DPI, care asigură un control lin și precis.
Specificații tastatură:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune set: | 1x 2.4 GHz (adaptor USB) |
| Taste multimedia: | Da |
| Layout: | CZ/SK |
| Iluminare: | Nu |
| Culoare: | negru |
| Alimentare | 2× baterii AAA (incluse în pachet) |
| Compatibil cu: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Dimensiune: | 430 x 127.5 x 21.5 mm |
| Greutate: | 459 g |
| Tip mouse: | optică |
| Număr de butoane: | 6 |
| Rezoluție: | 800 / 1200 / 1600 Dpi |
| Alimentare: | 1x baterie AA (inclusă în pachet) |
| Culoare: | negru-gri |
| Dimensiune: | 109.5 x 67.8 x 38.4 mm |
| Greutate: | 52 g |















