Descrierea produsului Genius KM-160 COPILOT, sada klávesnice s optickou myší, CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černá
| Výška | 54.0 cm |
| Lăţime | 4.3 cm |
| Adâncime | 18.5 cm |
Genius KM-160
Specificații tastatură
Specificații mouse:
Setul de calitate de tastatură și mouse acoperă toate nevoile dumneavoastră de bază de birou. Tastatura este rezistentă la apă, astfel încât vă puteți bucura de o băutură răcoritoare chiar și în timpul muncii, fără teama unui accident. Este echipată cu o tastă dedicată pentru a activa asistentul AI Microsoft Copilot în sistemul Windows. Mouse-ul dispune de un senzor optic cu o rezoluție a senzorului de 1000 DPI, care asigură un control lin și precis.
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | USB |
| Taste multimedia: | Nu |
| Layout: | CZ/SK |
| Iluminare: | Nu |
| Culoare: | negru |
| Lungime cablu: | 1.5 m |
| Dimensiune: | 460 x 157.5 x 27 mm |
| Greutate: | 570 g |
| Tip mouse: | optică |
| Număr de butoane: | 3 |
| Rezoluție: | 1000 Dpi |
| Interfață: | USB |
| Lungimea cablului: | 1.5 m |
| Culoare: | negru |
| Dimensiune: | 100 x 58 x 37.8 mm |
| Greutate: | 85 g |















