Descrierea produsului Genius HS-M905BT 31710025400, mikrofon, přepínání skladeb, bílá, 2.0, s nabíjecí krabičkou, sportovní typ USB-C
| Výška | 15.5 cm |
| Lăţime | 10.0 cm |
| Adâncime | 4.8 cm |
Genius HS-M905BT
Căști wireless bazate pe tehnologia Bluetooth oferă o redare sonoră bogată. Căștile dispun de un microfon încorporat. Comutarea melodiilor sau preluarea apelurilor se poate face simplu prin control tactil. Cu o încărcare completă, durează până la 4 ore de funcționare.
Pachetul include un cablu USB-C.
Specificații căști:
Pachetul include un cablu USB-C.
| Conexiune: | Bluetooth 5.3 |
| Mikrofon: | Ano |
| Výdrž baterie: | 4 h (260 h v pohotovostním režimu) |
| Kapacita baterie: | 2 x 40 mAh |
| Barva: | bílá |
| Rozměr: | 33 x 21 x 16,5 mm |
| Hmotnost: | 7 g |
Specifikace pouzdra:
| Interfață: | USB-C |
| Capacitatea bateriei: | 200 mAh |
| Culoare: | albă |
| Dimensiune: | 49,6 x 45,3 x 25,6 mm |
| Greutate: | 22 g |















