Descrierea produsului Genius Full HD Webkamera FaceCam 2000X2, černá
| Výška | 13.0 cm |
| Lăţime | 13.0 cm |
| Adâncime | 7.0 cm |
Genius FaceCam 2000X2
Camera web cu rezoluție Full HD de 1920 × 1080 pixeli oferă o imagine clară și culori fidele, în timp ce microfonul încorporat asigură o transmisie audio de calitate. Suportul practic flip cu posibilitatea de rotație la 360° permite plasarea ușoară a camerei pe monitor, dar și pe o suprafață plană. Camera web este, de asemenea, echipată cu un filet pentru montarea pe un trepied. Pentru conectarea la computer se folosește conectorul USB 2.0.
Specificații de bază:
| Rezoluție: | 1920 x 1080 |
| Viteză de captare video: | 30 cadre/s |
| Interfață: | USB 2.0 |
| Focalizare: | fixă |
| Microfon: | Da |
| Culoare: | Negru |
| Compatibil cu: | Windows 7 / 8 / 10 / 11, macOS 10.10 |
| Dimensiune: | 67.8 x 47.8 x 44 mm |
| Greutate: | 69 g |















