Descrierea produsului Gamepad Genius GX Gaming GX-17UV 31610001400, 17tl., USB/PS3, černý
| Výška | 16.0 cm |
| Lăţime | 13.5 cm |
| Adâncime | 7.5 cm |
Genius GX Gaming GX-17UV
Gamepad ergonomic cu fir destinat pentru consola de jocuri PS3 și pentru computer. Dispune de un D-pad cu 4 direcții și 17 butoane, cu care veți avea toate funcțiile jocului mereu la îndemână. 2 motoare vibratoare se vor asigura că puteți simți entuziasmul la propriu. Conexiunea poate fi realizată simplu folosind conectorul USB.
Specificații de bază:
| Compatibilitate: | PS3, PC (Windows 7/8/10/11) |
| Număr de butoane: | 17 |
| Vibrații: | Da |
| Conexiune: | USB |
| Lungimea cablului: | 1.8 m |
| Culoare: | negru |















