C-Tech 3DF-P-PETG1.75-1016 3D filament, PREMIUM LINE, PETG, RAL1016, 1,75mm, 1000g, Galben sulf (Sulfur yellow)
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎN DEPOZITUL EXTERN
La furnizor:ÎN STOC 10 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i654_TIFCT7304
Galben  culoare
Parametrii
Culoare:
Galben
Ambalaje:
1 000 grame
Tipul de material:
PETG
Diametrul corzii:
1,75 mm
Temperatura de lucru:
230 - 250°C
Tip de filament:
Cu bobină (versiunea completă)
Descriere produs
Filament pentru imprimare 3D, datorită căruia puteți crea produse practice și distractive.
În plus, sunt complet biodegradabile, ceea ce minimizează impactul asupra mediului nostru.
Filament de imprimare 3D de înaltă rezistență și durabilitate
Densitate scăzută: la imprimarea unui volum mai mare, modelul este mai ușor
Poate fi aplicat pe diferite tipuri de imprimante 3D
Material: PETG
Diametru: 1,75mm (±0,03mm)
Greutate: 1kg
Lungime: ±327m
Temperatura de imprimare: 230 - 250°C
Temperatura platformei: 70 - 80°C
Viteza minimă de imprimare: 35mm/s
Viteza maximă de imprimare: 140mm/s