Descrierea produsului ASUS TUF Gaming A18 FA808UM-S8015W Laptop, Ryzen 7 260, 18", WUXGA, 16GB, 512GB, RTX 5060, W11H, Gray, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 7 |
| Generace CPU | AMD Ryzen řady 200 |
| Přesný model | R7-260 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,8 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 144 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 240 |
| Napájecí konektor | Rectangle Conn |
| Model notebooku | FA808UM |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 18 |
| Displej - velikost | 17" a více |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Provoz s více disky (počet) | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,6 |
| Hmotnost | Standardní od 2,51 do 3 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 90 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 16 |
Model: ASUS TUF Gaming A18 (FA808UM-S8015W)
Culoare: Jaeger Gray
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 7 260 (3.8 GHz, până la 5.1 GHz, 8 nuclee, 16 fire, 24MB cache) + AMD XDNA NPU (până la 16 TOPS)
Ecran: 18" FHD+ (1920 × 1200, 16:10), nivel IPS, 144Hz, 3ms, 300 niți, 72 % NTSC, 100 % sRGB, anti-reflexie
Touchscreen: Nu
Placă grafică: NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU (8GB GDDR7, până la 115W) + AMD Radeon Graphics
Hard disk: 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Unitate optică: Nu
Memorie: 16GB DDR5 5600 MHz (2 sloturi, până la 64GB)
Rețea: 10/100/1000 Mbps LAN
Comunicare wireless: Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 5.3
Conectori:
* 1x RJ45 LAN
* 1x USB 2.0 Tip-A
* 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort / livrare de energie / G-SYNC)
* 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
* 1x USB 4 Type-C (DisplayPort, până la 40Gbps)
* 1x HDMI 2.1 FRL
Cititor de carduri de memorie: Nu
Webcam: Cameră 1080p FHD IR (Windows Hello)
Microfon: Microfon încorporat cu sistem de anulare a zgomotului
Dimensiuni: 39.9 × 28.3 × 1.89–2.67 cm
Greutate: 2.60 kg
Alimentare: Adaptor de 240W, baterie de 90Wh, încărcare rapidă 0–50% în 30 min
Tastatură: Tastatură chiclet iluminată (1 zonă RGB) cu tastă Copilot
Mouse: Touchpad
Garanție: 2 ani
Culoare: Jaeger Gray
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 7 260 (3.8 GHz, până la 5.1 GHz, 8 nuclee, 16 fire, 24MB cache) + AMD XDNA NPU (până la 16 TOPS)
Ecran: 18" FHD+ (1920 × 1200, 16:10), nivel IPS, 144Hz, 3ms, 300 niți, 72 % NTSC, 100 % sRGB, anti-reflexie
Touchscreen: Nu
Placă grafică: NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU (8GB GDDR7, până la 115W) + AMD Radeon Graphics
Hard disk: 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Unitate optică: Nu
Memorie: 16GB DDR5 5600 MHz (2 sloturi, până la 64GB)
Rețea: 10/100/1000 Mbps LAN
Comunicare wireless: Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 5.3
Conectori:
* 1x RJ45 LAN
* 1x USB 2.0 Tip-A
* 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort / livrare de energie / G-SYNC)
* 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
* 1x USB 4 Type-C (DisplayPort, până la 40Gbps)
* 1x HDMI 2.1 FRL
Cititor de carduri de memorie: Nu
Webcam: Cameră 1080p FHD IR (Windows Hello)
Microfon: Microfon încorporat cu sistem de anulare a zgomotului
Dimensiuni: 39.9 × 28.3 × 1.89–2.67 cm
Greutate: 2.60 kg
Alimentare: Adaptor de 240W, baterie de 90Wh, încărcare rapidă 0–50% în 30 min
Tastatură: Tastatură chiclet iluminată (1 zonă RGB) cu tastă Copilot
Mouse: Touchpad
Garanție: 2 ani















