Descrierea produsului ASUS ProArt PA169CDV 90LM0711-B01I70 Monitor, 15,6", IPS, 4K UHD, 60Hz, 10ms, Black, 3R
| Způsob použití | Přenosné |
| Úhlopříčka přesná (") | 15,6 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,09 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 450 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 401 - 500 |
| Kontrast (statický) | 1 200:1 |
| Doba odezvy (ms) | 10 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor USB | Ne |
| Konektor USB-C | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 370 x 237 x 12 |
| Hmotnost rozsah (kg) | do 2 kg |
| Repro | Ano |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ano |
| Spotřeba energie (W) | 15 |
| Power Delivery | Ano |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - typ | Matný |
| Displej - dotykový | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,07 |
| Celkový výkon [W] | 2 |
| Výkon Power Delivery (W) | 15 |
| Barva | Černá |
ASUS ProArt PA169CDV Pen Display – 15.6-inch, IPS, 4K UHD (3840 x 2160), WACOM EMR, 100% sRGB, Calman Verified, PANTONE Validated, USB-C, 10-point Touch, ASUS Dial, Control Panel
*Touch cu 10 puncte capacitiv proiectiv
*Suport pentru stilou: Da, Tehnologie Wacom EMR ProArt Pen (Feel by Wacom)
*Sticlă de protecție: Da
*Fără pâlpâire: Da
*Tehnologie PIP / PBP: Da
*HDCP: Da, 2.2
*Low Blue Light: Da
Tip ecran: IPS
Iluminare de fundal: LED
Diagonală [inchi]: 15.6
Rezoluție: 3840 x 2160
Distanța dintre pixeli [mm]: 0.09 mm
Frecvența de reîmprospătare [Hz]: 60 Hz
Raport de aspect: 16:9
Suprafața ecranului: AGAF (Anti-Glare, Anti-FingerPrint)
Luminozitate [cd/m2]: 450
Contrast: 1200:1
Timp de răspuns [ms]: 10 ms (GTG)
178°/ 178°
Număr de culori: 1073.7 M (10 bit)
Difuzoare: 1W x 2
Conectori:
*USB-C x 1 (DP Alt Mode)
*HDMI (v2.0) x 1
*USB-C Power Delivery: 15 W
Alimentare: 100-240V, 50/60Hz
Consum [W]: <15 W
Mod Stand By [W]: <0.5 W
Înclinarea monitorului:
*Înclinare: Da (Suport superior: 17°, Suport inferior: 54° ~ 75°)
*Pivot: Da (0° ~ 90° în sensul acelor de ceasornic)
*Priză trepied 1/4": Da
Culoare: Negru
Dimensiuni: 37.0 x 23.7 x 1.2 cm
Greutate [kg]: 1.07 kg
Garanție: 36 luni.
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-pa169cdv/
*Touch cu 10 puncte capacitiv proiectiv
*Suport pentru stilou: Da, Tehnologie Wacom EMR ProArt Pen (Feel by Wacom)
*Sticlă de protecție: Da
*Fără pâlpâire: Da
*Tehnologie PIP / PBP: Da
*HDCP: Da, 2.2
*Low Blue Light: Da
Tip ecran: IPS
Iluminare de fundal: LED
Diagonală [inchi]: 15.6
Rezoluție: 3840 x 2160
Distanța dintre pixeli [mm]: 0.09 mm
Frecvența de reîmprospătare [Hz]: 60 Hz
Raport de aspect: 16:9
Suprafața ecranului: AGAF (Anti-Glare, Anti-FingerPrint)
Luminozitate [cd/m2]: 450
Contrast: 1200:1
Timp de răspuns [ms]: 10 ms (GTG)
178°/ 178°
Număr de culori: 1073.7 M (10 bit)
Difuzoare: 1W x 2
Conectori:
*USB-C x 1 (DP Alt Mode)
*HDMI (v2.0) x 1
*USB-C Power Delivery: 15 W
Alimentare: 100-240V, 50/60Hz
Consum [W]: <15 W
Mod Stand By [W]: <0.5 W
Înclinarea monitorului:
*Înclinare: Da (Suport superior: 17°, Suport inferior: 54° ~ 75°)
*Pivot: Da (0° ~ 90° în sensul acelor de ceasornic)
*Priză trepied 1/4": Da
Culoare: Negru
Dimensiuni: 37.0 x 23.7 x 1.2 cm
Greutate [kg]: 1.07 kg
Garanție: 36 luni.
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-pa169cdv/















