Descrierea produsului Acer TravelMate P4 16 TMP416-74-TCO-5471 NX.BG6EC.003 Laptop, U5-225H, 16", WUXGA, 16GB, 512GB, Intel int, W11P, Blue, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 5 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U5-225H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,7 |
| Počet jader | 14 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 100 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | TMP416-74-TCO-5471 |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Modrá |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| TCO Certified | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,9 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 65 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 13 |
Acer TravelMate P4 16 (TMP416-74-TCO-5471)
* certificare TCO
* standard militar MIL-STD 810H
* Acer Dust Defender
* Aplicația TravelMate Sense
Sistem de operare: Windows 11 Professional
Procesor: Intel Core Ultra 5 225H (14 nuclee - 4P + 8E + 2LPE, 14 fire, P-core 1,7/4,9 GHz, E-core 1,3/4,3 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 18 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (până la 13 TOPS)
Memorie: 16GB DDR5
Număr de sloturi (total/libere): două sloturi DDR5 (2/1)
Dimensiune maximă: 64GB
Hard disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Mecanică optică: nu
Cititor de carduri de memorie: microSD
Cititor de carduri cu cip: nu
Ecran: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 anti-reflex IPS, 300 niți
Placă grafică: Integrată Intel Arc/Intel Graphics
Audio: DTS® Audio; 2x microfon
Cameră web: FHD IR USB TNR
Stilou: nu
Dispozitiv de indicare: TouchPad
Tastatură iluminată: da (alb)
Tastatură numerică: da
Cititor de amprente: da
Rețea: Gigabit Ethernet
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 MIMO CNVi + BT 5.4 LE Audio)
Porturi USB:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 2x USB4® 40Gb/s (DisplayPort prin USB-C/încărcare USB 5V, 3A/port DC-in 20V, 65W sau 100W)
Alte porturi:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x cititor de carduri microSD
* 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
* 1x slot de securitate Kensington
TPM 2.0: da
Baterie: 65Wh Li-Ion
Alimentare: adaptor AC USB-C 100W
Culoare: albastru (Slate Blue)
Garanție: 2 ani
* certificare TCO
* standard militar MIL-STD 810H
* Acer Dust Defender
* Aplicația TravelMate Sense
Sistem de operare: Windows 11 Professional
Procesor: Intel Core Ultra 5 225H (14 nuclee - 4P + 8E + 2LPE, 14 fire, P-core 1,7/4,9 GHz, E-core 1,3/4,3 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 18 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (până la 13 TOPS)
Memorie: 16GB DDR5
Număr de sloturi (total/libere): două sloturi DDR5 (2/1)
Dimensiune maximă: 64GB
Hard disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Mecanică optică: nu
Cititor de carduri de memorie: microSD
Cititor de carduri cu cip: nu
Ecran: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 anti-reflex IPS, 300 niți
Placă grafică: Integrată Intel Arc/Intel Graphics
Audio: DTS® Audio; 2x microfon
Cameră web: FHD IR USB TNR
Stilou: nu
Dispozitiv de indicare: TouchPad
Tastatură iluminată: da (alb)
Tastatură numerică: da
Cititor de amprente: da
Rețea: Gigabit Ethernet
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 MIMO CNVi + BT 5.4 LE Audio)
Porturi USB:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 2x USB4® 40Gb/s (DisplayPort prin USB-C/încărcare USB 5V, 3A/port DC-in 20V, 65W sau 100W)
Alte porturi:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x cititor de carduri microSD
* 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
* 1x slot de securitate Kensington
TPM 2.0: da
Baterie: 65Wh Li-Ion
Alimentare: adaptor AC USB-C 100W
Culoare: albastru (Slate Blue)
Garanție: 2 ani















