Descrierea produsului Acer TravelMate P2 16 TMP216-41 NX.B7BEC.003 Laptop, R5PRO-7535U, 16", WUXGA, 16GB, 512GB SSD, AMD int, W11P, Gray, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 5 PRO |
| Generace CPU | AMD řady 7000 |
| Přesný model | R5PRO-7535U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,9 |
| Počet jader | 6 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | TMP216-41 |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - rychlost | 4800 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 660M Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,74 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 261,07 |
| Šířka (mm) | 359,3 |
| Hloubka (mm) | 22,95 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N924020395 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,55 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 53 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Acer TravelMate P2 16 (TMP216-41-TCO-R68C)
* certificare TCO 9.0
* standard militar MIL-STD 810H
* Acer Dust Defender
* TravelMateSense App
Sistem de operare: Windows® 11 Professional 64-bit
Procesor: AMD Ryzen 5 PRO 7535U (6 nuclee, 12 fire, 2,9/4,55 GHz, 16 MB cache)
Memorie: 16GB DDR5
Dimensiune maximă: 64GB DDR5 4800MT/s
Hard disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: microSD
Ecran: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS anti-reflexie
Placă grafică: Integrată AMD Radeon 660M Graphics
Audio: DTS® Audio; 2x microfon
Camera web: 720p HD TNR cu capac
Dispozitiv de indicare: TouchPad
Tastatură iluminată: da
Tastatură numerică: da
Cititor de amprente: da
Cititor de carduri cu cip: da
Rețea: Gigabit Ethernet
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
Porturi USB:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 2x USB4® 40Gb/s (DisplayPort prin USB-C/Alimentare USB 5V,3A/Port DC-in 19V,65W cu suport de încărcare)
Alte porturi:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x cititor de carduri microSD
* 1x cititor de carduri cu cip
* 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
* 1x slot de securitate Kensington
TPM 2.0: da
Baterie: 53Wh Li-Ion, 3 celule
Alimentare: 65W USB-C adaptor AC
Culoare: gri (Steel Gray)
Dimensiuni: 359,3x261,07x19,95-22,95mm
Greutate: 1,74kg
Garanție: 2 ani
Totul despre procesoarele AMD aici: https://amd.atcomp.ro
* certificare TCO 9.0
* standard militar MIL-STD 810H
* Acer Dust Defender
* TravelMateSense App
Sistem de operare: Windows® 11 Professional 64-bit
Procesor: AMD Ryzen 5 PRO 7535U (6 nuclee, 12 fire, 2,9/4,55 GHz, 16 MB cache)
Memorie: 16GB DDR5
Dimensiune maximă: 64GB DDR5 4800MT/s
Hard disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: microSD
Ecran: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS anti-reflexie
Placă grafică: Integrată AMD Radeon 660M Graphics
Audio: DTS® Audio; 2x microfon
Camera web: 720p HD TNR cu capac
Dispozitiv de indicare: TouchPad
Tastatură iluminată: da
Tastatură numerică: da
Cititor de amprente: da
Cititor de carduri cu cip: da
Rețea: Gigabit Ethernet
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
Porturi USB:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 2x USB4® 40Gb/s (DisplayPort prin USB-C/Alimentare USB 5V,3A/Port DC-in 19V,65W cu suport de încărcare)
Alte porturi:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x cititor de carduri microSD
* 1x cititor de carduri cu cip
* 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
* 1x slot de securitate Kensington
TPM 2.0: da
Baterie: 53Wh Li-Ion, 3 celule
Alimentare: 65W USB-C adaptor AC
Culoare: gri (Steel Gray)
Dimensiuni: 359,3x261,07x19,95-22,95mm
Greutate: 1,74kg
Garanție: 2 ani
Totul despre procesoarele AMD aici: https://amd.atcomp.ro















