Descrierea produsului Acer Swift 14 AI SF14-51-7892 NX.J2KEC.001 Laptop, U7-258V, 14", 2880x1800, 32GB, 1TB SSD, Arc 140V, W11H, Blue, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U7-258V |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | OLED/AMOLED |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 90 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | AI SF14-51-7892 |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Platforma Intel® Evo™ | Ano |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Barva | Modrá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,26 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 65 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+ | Ano |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 47 |
Acer Swift 14 AI (SF14-51-7892)
Copilot+
* tasta Copilot (AI)
* Acer Sense
* Intel® Evo™
* standard militar MIL-STD 810H
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 nuclee - 4P + 4LPE, 8 fire, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
NPU: NPU Intel® AI Boost până la 47 TOPS
Memorie: 32GB LPDDR5X pe placă
Hard disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Ecran: 14" WQ2,8K (2880x1800) 16:10 OLED lucios, 90Hz, Adobe 100%/DCI-P3 100%, 100000:1, 400 niți, 1ms
Placă grafică: Intel Arc 140V
Audio: DTS® X:Ultra Audio, 2x microfon
Camera web: QHD IR USB TNR
Dispozitiv de indicare: Corning® Gorilla® Glass Touchpad
Tastatură iluminată: da
Tastatură numerică: nu
Cititor de amprente: da
Rețea: nu
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (WIFI 7 Intel 802.11be 2x2 Killer 1750i + BT 5.4 LE Audio )
Porturi USB:
* 2x USB Type-C™: USB4® 40Gbps/Thunderbolt™ 4 (suport DisplayPort prin USB-C/încărcare USB 5V; 3A/port DC-in 19V; 65W cu suport pentru alimentare USB-C)
* 2x USB 3.2 Gen1
Alte porturi:
* 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
* 1x HDMI 2.1
Baterie: 65Wh Li-ion
Alimentare: 65W USB-C
Culoare: albastru (Steam Blue)
Material: aluminiu
Dimensiuni: 312,4x221,2x15,95mm
Greutate: 1,26kg
Garanție: 2 ani
Copilot+
* tasta Copilot (AI)
* Acer Sense
* Intel® Evo™
* standard militar MIL-STD 810H
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 nuclee - 4P + 4LPE, 8 fire, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
NPU: NPU Intel® AI Boost până la 47 TOPS
Memorie: 32GB LPDDR5X pe placă
Hard disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Ecran: 14" WQ2,8K (2880x1800) 16:10 OLED lucios, 90Hz, Adobe 100%/DCI-P3 100%, 100000:1, 400 niți, 1ms
Placă grafică: Intel Arc 140V
Audio: DTS® X:Ultra Audio, 2x microfon
Camera web: QHD IR USB TNR
Dispozitiv de indicare: Corning® Gorilla® Glass Touchpad
Tastatură iluminată: da
Tastatură numerică: nu
Cititor de amprente: da
Rețea: nu
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (WIFI 7 Intel 802.11be 2x2 Killer 1750i + BT 5.4 LE Audio )
Porturi USB:
* 2x USB Type-C™: USB4® 40Gbps/Thunderbolt™ 4 (suport DisplayPort prin USB-C/încărcare USB 5V; 3A/port DC-in 19V; 65W cu suport pentru alimentare USB-C)
* 2x USB 3.2 Gen1
Alte porturi:
* 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
* 1x HDMI 2.1
Baterie: 65Wh Li-ion
Alimentare: 65W USB-C
Culoare: albastru (Steam Blue)
Material: aluminiu
Dimensiuni: 312,4x221,2x15,95mm
Greutate: 1,26kg
Garanție: 2 ani















