Descrierea produsului Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73-98QX NH.QVQEC.003 Laptop, U9-275HX, 16", 2560x1600, 32GB, 1TB, RTX 5060, W11H, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 9 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U9-275HX |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,7 |
| Počet jader | 24 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 240 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 230 |
| Napájecí konektor | 5.5phy |
| Model notebooku | PHN16-73-98QX |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2560x1600 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - rychlost | 6400 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 3 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,7 |
| Hmotnost | Standardní od 2,51 do 3 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 5 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 275,5 |
| Šířka (mm) | 356,8 |
| Hloubka (mm) | 23,9 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 500 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 90 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 13 |
Acer Predator Helios Neo 16 AI (PHN16-73-98QX)
* ventilator 5. generația AeroBlade™ 3D
* Aplicația Predator Sense
* tasta Copilot
* logo iluminat
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 nuclee - 8P + 16E, 24 fire, P-core 2,7/5,4 GHz, E-core 2,1/4,6 GHz, 36 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (până la 13 TOPS)
Memorie: 2x 16GB DDR5-6400
Hard disk: 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP4
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: microSD
Ecran: 16" WQXGA (2560x1600) 16:10 anti-reflex IPS, 240Hz, DCI-P3 100%, 500 niți, suport DDS
Placă grafică: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Audio: 2x difuzor, DTS® X: Ultra Audio; 2x microfon
Camera web: FHD IR USB TNR
Dispozitiv de indicare: Touchpad
Tastatură iluminată: RGB cu 4 zone
Tastatură numerică: da
Rețea: 5GbE
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i + BT 5.4 LE Audio)
Porturi USB:
* 1x USB tip C: USB 3.2 Gen 2 (până la 10 Gb/s)/DisplayPort prin USB-C/încărcare prin USB 5V; 3A/DC-in 20V; 90/100W
* 1x USB tip C: USB 3.2 Gen 2 (până la 10 Gb/s)/DisplayPort prin USB-C/încărcare prin USB 5V; 3A/DC-in 20V; 90W
* 2x USB 3.2 Gen 2
* 1x USB 3.2 Gen 1
Alte porturi:
* 1x RJ-45 (5G Ethernet)
* 1x HDMI 2.1
* 1x cititor de carduri microSD
* 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
* 1x conector de alimentare
* 1x slot de securitate Kensington
Baterie: 90Wh Li-ion
Alimentare: adaptor AC 230W 5,5mm
Culoare: negru (Abyssal black)
Dimensiuni: 356,8x275,5x23,9mm
Greutate: 2,7kg
Garanție: 2 ani
* ventilator 5. generația AeroBlade™ 3D
* Aplicația Predator Sense
* tasta Copilot
* logo iluminat
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 nuclee - 8P + 16E, 24 fire, P-core 2,7/5,4 GHz, E-core 2,1/4,6 GHz, 36 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (până la 13 TOPS)
Memorie: 2x 16GB DDR5-6400
Hard disk: 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP4
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: microSD
Ecran: 16" WQXGA (2560x1600) 16:10 anti-reflex IPS, 240Hz, DCI-P3 100%, 500 niți, suport DDS
Placă grafică: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Audio: 2x difuzor, DTS® X: Ultra Audio; 2x microfon
Camera web: FHD IR USB TNR
Dispozitiv de indicare: Touchpad
Tastatură iluminată: RGB cu 4 zone
Tastatură numerică: da
Rețea: 5GbE
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i + BT 5.4 LE Audio)
Porturi USB:
* 1x USB tip C: USB 3.2 Gen 2 (până la 10 Gb/s)/DisplayPort prin USB-C/încărcare prin USB 5V; 3A/DC-in 20V; 90/100W
* 1x USB tip C: USB 3.2 Gen 2 (până la 10 Gb/s)/DisplayPort prin USB-C/încărcare prin USB 5V; 3A/DC-in 20V; 90W
* 2x USB 3.2 Gen 2
* 1x USB 3.2 Gen 1
Alte porturi:
* 1x RJ-45 (5G Ethernet)
* 1x HDMI 2.1
* 1x cititor de carduri microSD
* 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
* 1x conector de alimentare
* 1x slot de securitate Kensington
Baterie: 90Wh Li-ion
Alimentare: adaptor AC 230W 5,5mm
Culoare: negru (Abyssal black)
Dimensiuni: 356,8x275,5x23,9mm
Greutate: 2,7kg
Garanție: 2 ani















