Descrierea produsului Acer Nitro 16S AI AN16S-61-R5Z8 NH.QXLEC.001 Laptop, AI9-365, 16", 2560x1600, 32GB, 1TB, RTX 5060, W11H, Black, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen AI 9 |
| Generace CPU | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Přesný model | AI9-365 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Úhlopříčka přesná (") | 16 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 180 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 230 |
| Napájecí konektor | 5.5phy |
| Model notebooku | AN16S-61-R5Z8 |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2560x1600 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,18 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 2,5 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 278,4 |
| Šířka (mm) | 361,24 |
| Hloubka (mm) | 25,46 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 76 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+ | Ano |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 50 |
| Jas (cd/m2=nits) | 400 |
Acer Nitro 16S AI (AN16S-61-R5Z8)
Copilot+ PC
* NitroSense
* NVIDIA G-SYNC™
* tasta Copilot
* două ventilatoare
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 9 365 (10 nuclee, 20 fire, 2,0/5,0 GHz, 24 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (până la 50 TOPS)
Memorie: 2x 16GB DDR5
Număr de sloturi (total/libere): 2 sloturi DDR5 (2/0)
Hard disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: microSD
Ecran: 16" 16:10 WQXGA (2560x1600) anti-reflexie IPS, 180Hz, sRGB 100%, 400 niți, DDS
Placă grafică: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8G GDDR7
Audio: DTS® X:Ultra Audio; 2x microfon
Webcam: FHD IR TNR
Dispozitiv de indicare: Precision Touchpad
Tastatură iluminată: RGB cu 4 zone
Tastatură numerică: da
Rețea: 2,5GbE
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
Porturi USB:
* 1x USB tip C: USB4® (40 Gb/s)/DisplayPort prin USB-C/încărcare prin USB 5V; 3A/DC-in 20V; 90W
* 1x USB tip C: USB 3.2 Gen 2 (până la 10 Gb/s)/DisplayPort prin USB-C/încărcare prin USB 5V; 3A/DC-in 20V; 90W
* 2x USB 3.2 Gen 2
* 1x USB 2.0
Alte porturi:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
* 1x conector de alimentare de 5,5mm
Baterie: 76Wh Li-ion
Alimentare: 230W 5,5mm AC
Culoare: negru (Obsidian black)
Dimensiuni: 361,24x278,4x24,74/25,46mm
Greutate: 2,18kg
Garanție: 2 ani
Copilot+ PC
* NitroSense
* NVIDIA G-SYNC™
* tasta Copilot
* două ventilatoare
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 9 365 (10 nuclee, 20 fire, 2,0/5,0 GHz, 24 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (până la 50 TOPS)
Memorie: 2x 16GB DDR5
Număr de sloturi (total/libere): 2 sloturi DDR5 (2/0)
Hard disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: microSD
Ecran: 16" 16:10 WQXGA (2560x1600) anti-reflexie IPS, 180Hz, sRGB 100%, 400 niți, DDS
Placă grafică: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8G GDDR7
Audio: DTS® X:Ultra Audio; 2x microfon
Webcam: FHD IR TNR
Dispozitiv de indicare: Precision Touchpad
Tastatură iluminată: RGB cu 4 zone
Tastatură numerică: da
Rețea: 2,5GbE
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
Porturi USB:
* 1x USB tip C: USB4® (40 Gb/s)/DisplayPort prin USB-C/încărcare prin USB 5V; 3A/DC-in 20V; 90W
* 1x USB tip C: USB 3.2 Gen 2 (până la 10 Gb/s)/DisplayPort prin USB-C/încărcare prin USB 5V; 3A/DC-in 20V; 90W
* 2x USB 3.2 Gen 2
* 1x USB 2.0
Alte porturi:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
* 1x conector de alimentare de 5,5mm
Baterie: 76Wh Li-ion
Alimentare: 230W 5,5mm AC
Culoare: negru (Obsidian black)
Dimensiuni: 361,24x278,4x24,74/25,46mm
Greutate: 2,18kg
Garanție: 2 ani















