Descrierea produsului Acer Chromebook Tab 311 D723N-K853 NT.D7JEC.001 Laptop, MT8186, 11", WUXGA, T, 8GB, 128GB, Mali G52, Chrome EDU, Silver, 2R
| Výrobce | MediaTek |
| Typ CPU | ARM |
| Přesný model | MTK-520 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,05 |
| Počet jader | 8 |
| Model určen pro školy | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 128GB |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ne |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 45 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | D723N-K853 |
| Typ notebooku | Notebook pro školství |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 11 |
| Displej - velikost | do 11,9" |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 8 |
| Typ paměti | LPDDR4x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - maximální velikost | 8 |
| Disk - typ | Flash disk (EMMC) |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | ARM Mali-G52 2EE MC2 |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Operační systém | Chrome Education |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 0,61 |
| Hmotnost | Super lehký do 1 kg |
| Baterie - články | 2 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 173,88 |
| Šířka (mm) | 267,2 |
| Hloubka (mm) | 9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,05 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 5.0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Konstrukce notebooku | Oddělitelná klávesnice |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Acer Chromebook Tab 311 (D723N-K853)
* upgrade-ul Chrome Education Upgrade (CEU) simplifică semnificativ integrarea dispozitivului în rețeaua școlară
* husă de protecție cu tastatură
* Active USI 2.0 Stylus
Sistem de operare: Google Chrome cu Chrome Education Upgrade
Procesor: MediaTek Kompanio 520 (8 nuclee, max. 3,733Gb/s)
Memorie: 8GB LPDDR4X pe placă
Hard disk: eMMC 128GB
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: microSD
Ecran: tactil 11" WUXGA (1920x1200) IPS, 400 niți
Placă grafică: Arm Mali G52 MC2 2EE
Audio: 2x difuzor; 2x microfon
Cameră web: 5MP spate + 2MP față
Rețea: nu
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 CNVi + BT)
Porturi USB: 1x USB-C™: USB 3.2 Gen1 (până la 5 Gb/s)/Încărcare USB 45W
Alte porturi: 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
Baterie: 30Wh Li-ion, 2 celule
Alimentare: Adaptor AC USB-C 45W
Culoare: argintiu (Pure Silver)
Dimensiuni: 267,2x173,88x9mm
Greutate: 610g
Garanție: 2 ani
* upgrade-ul Chrome Education Upgrade (CEU) simplifică semnificativ integrarea dispozitivului în rețeaua școlară
* husă de protecție cu tastatură
* Active USI 2.0 Stylus
Sistem de operare: Google Chrome cu Chrome Education Upgrade
Procesor: MediaTek Kompanio 520 (8 nuclee, max. 3,733Gb/s)
Memorie: 8GB LPDDR4X pe placă
Hard disk: eMMC 128GB
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: microSD
Ecran: tactil 11" WUXGA (1920x1200) IPS, 400 niți
Placă grafică: Arm Mali G52 MC2 2EE
Audio: 2x difuzor; 2x microfon
Cameră web: 5MP spate + 2MP față
Rețea: nu
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 CNVi + BT)
Porturi USB: 1x USB-C™: USB 3.2 Gen1 (până la 5 Gb/s)/Încărcare USB 45W
Alte porturi: 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
Baterie: 30Wh Li-ion, 2 celule
Alimentare: Adaptor AC USB-C 45W
Culoare: argintiu (Pure Silver)
Dimensiuni: 267,2x173,88x9mm
Greutate: 610g
Garanție: 2 ani















