Descrierea produsului A4Tech FX51, Klávesnice CZ, bez numeriky, nízkoprofilová typ drátová (USB), šedá
| Výška | 34.2 cm |
| Lăţime | 17.0 cm |
| Adâncime | 2.7 cm |
Tastatură cu fir A4Tech FX51
• Tastatură compactă Scissor Switch destinată utilizării în birou și profesională
• Dispunere a tastelor CZ/SK
• Dimensiune compactă fără partea numerică economisește spațiu și, datorită greutății reduse, este ideală pentru transport
• Posibilitatea de a comuta între sistemele de operare folosind scurtături de la tastatură:
o Mac OS (Fn + O)
o Windows (Fn + O)
• Mecanism de taste Scissor Switch cu cursă scurtă (cursă de doar 1,5 mm)
• Taste "chocolate" cu profil redus permit lucrul pe termen lung fără oboseala degetelor
• Taste "chocolate" cu profil redus permit lucrul pe termen lung fără oboseala degetelor
• Taste multimedia:
o pagina de start
o comutare sistem
o înapoi
o căutare
o comutare intrări
o captură de ecran
o săritura la melodia anterioară
o săritura la melodia următoare
o redare & pauză
o mutare sunet
o reducere volum
o creștere volum
o pagina de start
o comutare sistem
o înapoi
o căutare
o comutare intrări
o captură de ecran
o săritura la melodia anterioară
o săritura la melodia următoare
o redare & pauză
o mutare sunet
o reducere volum
o creștere volum
• Funcția FN Lock pentru acces la scurtături dintr-o singură atingere
• Alimentare prin port de alimentare USB-C (Type C)
• Cablu inclus în pachet:
o 150 cm alimentare USB-C (Type C) -> USB-A
• Picioare rabatabile integrate pentru ajustarea înălțimii tastaturii
• Picioare de cauciuc antiderapante pentru stabilitate maximă
• Instalare ușoară Plug & Play fără necesitatea instalării și descărcării de drivere (este suficient să conectați cablul USB la portul USB al computerului sau laptopului)
• Compatibilitate universală cu sistemele de operare Windows, Mac OS
• Alimentare prin port de alimentare USB-C (Type C)
• Cablu inclus în pachet:
o 150 cm alimentare USB-C (Type C) -> USB-A
• Picioare rabatabile integrate pentru ajustarea înălțimii tastaturii
• Picioare de cauciuc antiderapante pentru stabilitate maximă
• Instalare ușoară Plug & Play fără necesitatea instalării și descărcării de drivere (este suficient să conectați cablul USB la portul USB al computerului sau laptopului)
• Compatibilitate universală cu sistemele de operare Windows, Mac OS
Specificații de bază:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | USB |
| Taste multimedia: | Da |
| Tip taste | profil redus |
| Layout: | CZ/SK |
| Culoare: | gri |
| Lungime cablu: | 1.5 m |
| Dimensiune: | 285 x 124 x 17 mm |
| Greutate: | 335 g |















