Descrierea produsului A4Tech FX50, Klávesnice CZ, klasická, nízkoprofilová typ drátová (USB), bílá
| Výška | 48.0 cm |
| Lăţime | 18.0 cm |
| Adâncime | 2.7 cm |
Tastatură cu fir A4Tech FX50
Specificații tehnice:
• Tastatură Scissor Switch destinată utilizării în birou și profesională
• Dispunere taste CZ/SK
• Posibilitatea de a comuta între sistemele de operare folosind taste speciale:
o Mac OS
o Windows
• Tastatură Scissor Switch destinată utilizării în birou și profesională
• Dispunere taste CZ/SK
• Posibilitatea de a comuta între sistemele de operare folosind taste speciale:
o Mac OS
o Windows
• Mecanism de taste Scissor Switch cu cursă scurtă (cursă de doar 1,5 mm)
• Taste "chocolate" cu profil redus permit lucrul pe termen lung fără oboseala degetelor
• Taste "chocolate" cu profil redus permit lucrul pe termen lung fără oboseala degetelor
• Taste multimedia:
o pagina de start
o comutare sistem
o înapoi
o căutare
o comutare intrări
o captură de ecran
o sărit la melodia anterioară
o sărit la melodia următoare
o redare & pauză
o dezactivare sunet
o reducere volum
o creștere volum
o pagina de start
o comutare sistem
o înapoi
o căutare
o comutare intrări
o captură de ecran
o sărit la melodia anterioară
o sărit la melodia următoare
o redare & pauză
o dezactivare sunet
o reducere volum
o creștere volum
• Taste destinate pentru calculator și pornirea muzicii
• Funcția FN Lock pentru acces la scurtături printr-o singură atingere
• Picioare rabatabile integrate pentru ajustarea înălțimii tastaturii
• Picioare din cauciuc antiderapante pentru stabilitate maximă
• Instalare ușoară Plug & Play fără necesitatea instalării și descărcării driverelor (cablul USB trebuie doar conectat la portul USB-A al computerului sau laptopului)
• Compatibilitate universală cu sistemele de operare Windows, Mac OS
• Funcția FN Lock pentru acces la scurtături printr-o singură atingere
• Picioare rabatabile integrate pentru ajustarea înălțimii tastaturii
• Picioare din cauciuc antiderapante pentru stabilitate maximă
• Instalare ușoară Plug & Play fără necesitatea instalării și descărcării driverelor (cablul USB trebuie doar conectat la portul USB-A al computerului sau laptopului)
• Compatibilitate universală cu sistemele de operare Windows, Mac OS
Specificații de bază:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | USB |
| Taste multimedia: | Da |
| Tip taste | profil redus |
| Layout: | CZ/SK |
| Culoare: | albă |
| Lungime cablu: | 1.5 m |
| Dimensiune: | 420 x 126 x 20 mm |
| Greutate: | 522 g |















