Descrierea produsului Marvo CM430 US, sada klávesnice s herní myší, podložkou a sluchátky, US, herní, membránová typ drátová (USB), černá, podsvícená
| Výška | 47.5 cm |
| Lăţime | 15.3 cm |
| Adâncime | 19.0 cm |

Pachet starter Marvo 4v1 - începe-ți visul de gaming
Acest set Marvo "Ready to play" este ideal pentru jucătorii noi începători, dar și pentru gamerii experimentați. În pachet veți găsi mouse de gaming Marvo, căști, mouse pad și tastatură.

Întregul acest set a fost testat pe jocuri FPS (Fortnite, Call of Duty: Warzone), RPG, dar și pe jocuri MOBA precum Dota, League of Legends. Și cum s-a descurcat acest set? În timpul jocurilor FPS nu s-a observat niciun delay al mouse-ului - mouse-ul a funcționat excelent și butonul programabil și-a îndeplinit funcțiile în proporție de 100%. DPI poate fi setat la 1000-1600-3200-6400. Dar durata de viață? Comutatoarele mouse-ului rezistă până la 3 milioane de clicuri și chiar mai mult. Desigur, există iluminare de fundal RAINBOW în 6 culori și un cablu USB lung de 1.4 m vă oferă suficient spațiu. Dar sunetul? În timpul jocurilor, este foarte important să auzi fiecare pas al adversarului și să știi din ce parte se trage asupra ta - după ce le-am pus, am fost foarte surprins de sunetul clar, iar basul și-a arătat puterea atunci când a fost folosită tehnica grea. Când conduceți un tanc, veți avea senzația că sunteți cu adevărat acolo și, folosind un microfon omnidirecțional, puteți da instrucțiuni clare echipei dumneavoastră.
Iluminarea LED a căștilor își va arăta adevărata putere în orele de seară, iar dacă adăugați și tastatura și mouse-ul, vă puteți aștepta la un spectacol de culori care va transforma camera dumneavoastră într-un bârlog de jocuri.
Să ne oprim însă la tastatura Marvo - tastatură cu membrană cu 110 taste în aranjament US atrage nu doar prin aspectul său, ci și prin funcționalitate. Excelentul antighosting, care funcționează pe cele mai importante 19 taste, asigură că, chiar și atunci când apăsați mai multe taste simultan, va face întotdeauna ceea ce aveți nevoie. La jocurile MOBA, cum ar fi de exemplu. Dota, se folosesc prescurtări în mod constant și viteza este elementul principal în joc - cel mai rapid câștigă întotdeauna. Toate aceste componente le conectați folosind un cablu USB la computerul dumneavoastră.Nu în ultimul rând, aici este un mouse pad - un pad stilat în culori roșu-negru cu un mare simbol Marvo în mijloc. Acest mouse pad este compatibil cu orice mouse utilizat în gaming astăzi. Mouse-ul, care face parte din set, colaborează excelent cu mouse pad-ul și în timpul jocului mouse-ul "alunecă" perfect, dar în același timp detectează toate mișcările tale.
Specificații căști
| Sunet | stereo |
| Gama de frecvențe | 20 Hz - 20 kHz |
| Diametrul difuzorului | 50 mm |
| Sensibilitatea căștilor | 100 dB ± 3 dB |
| Impedanță | 32 ? ± 15 % |
| Tip microfon | omnidirecțional |
| Sensibilitate microfon | -42 dB ± 3 dB |
| Iluminare | Da |
| Conexiune | 2 x 3.Jack de 5 mm + USB (iluminare LED) adaptor la 1x 3.5 mm jack cu 4 pini în pachet |
| Lungimea cablului | 2.1 m |
| Dimensiune | 170 x 203 x 97 mm |
| Greutate | 273 g |
Specificații tastatură
| Tip tastatură | membrană |
| Număr de taste | 110 |
| Dispunere | US |
| Antighosting | 19 taste |
| Adâncimea apăsării | 3,6 ± 0,3 mm |
| Forța de activare | 55 ± 7 g |
| Iluminare | 3 culori |
| Conectivitate | USB |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Dimensiune | 448 x 184 x 35 mm |
| Greutate | 574 g |
Specificații mouse
| Senzor | optic |
| Număr de butoane | 6 |
| Rezoluție | 1000 / 1600 / 3200 / 6400 DPI |
| Iluminare | 6 culori |
| Conexiune | USB |
| Lungimea cablului | 1.4 m |
| Dimensiune | 123 x 70 x 35 mm |
| Greutate | 72 g |
Specificații ale suportului
| Dimensiuni | 285 x 244 x 3 mm |
| Material | textil |















