Descrierea produsului HP Omnibook X Flip 14-fk0002nc BX8Q1EA#BCM Laptop, AI7-350, 14", 2880x1800, T, 32GB, 1TB, AMD int, W11H, Gray, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen AI 7 |
| Generace CPU | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Přesný model | AI7-350 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | OLED/AMOLED |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 120 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 14-fk0002nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (1x 32GB) |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - rychlost | 7500 |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 860M Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ano |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Recyklovaný kov |
| Barva | Stříbrná/ šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,39 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 a více |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 218,5 |
| Šířka (mm) | 313 |
| Hloubka (mm) | 14,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 500 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 59 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Funkce Copilot+ | Ano |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | 50 |
HP OmniBook X Flip NG AI 14-fk0002nc
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 7 350 (8 nuclee, 16 fire, 2,0/5,0 GHz, 16 MB cache)
Memorie: 32GB LPDDR5x-7500 (integrată)
Hard disk: 1 TB PCIe® Gen4 Value NVMe™ M.2 SSD
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Cititor de amprente: nu
Ecran: Ecran OLED UWVA de 35,6 cm (14”) cu rezoluție 3K (2 880 × 1 800), tehnologie multi-touch, 48–120 Hz, timp de răspuns de 0,2 ms, ramă subțire, sticlă Corning® Gorilla® Glass 3, funcție de reducere a luminii albastre, 400 niți (SDR), 500 niți (HDR) și 100% DCI-P3
Placă grafică: AMD Radeon 860M Graphics
Audio: DTS:X® Ultra; Difuzoare duale; HP Audio Boost; Poly Studio
Camera web: Cameră IR de 5MPx cu reducerea zgomotului ambiental și două microfoane integrate
TPM 2.0: da
Dispozitiv de poziționare: HP Imagepad
Tastatură iluminată: da
Tastatură numerică: nu
Stylus: da
Rețea și comunicații wireless: Card wireless MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2x2) și Bluetooth® 5.4
Interfață:
* 2x USB Type-A cu viteză de transfer de 10Gb/s
* 1x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1x Thunderbolt USB Type-C® 40Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1x combo microfon/căști
* 1x HDMI 2.1
Baterie: Baterie Li-polimer cu 3 celule, 59 Wh
Alimentare: Adaptor de alimentare 65 W USB Type-C®
Dimensiuni: 31,3 x 21,85 x 1,46 cm
Greutate: < 1,39 kg
Culoare: Meteor silver
Garanție: 2 ani
Pentru compatibilitatea corectă a pachetului de îngrijire, utilizați portalul HP
https://cpc2.ext.hp.com/?țări=CZ
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 7 350 (8 nuclee, 16 fire, 2,0/5,0 GHz, 16 MB cache)
Memorie: 32GB LPDDR5x-7500 (integrată)
Hard disk: 1 TB PCIe® Gen4 Value NVMe™ M.2 SSD
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Cititor de amprente: nu
Ecran: Ecran OLED UWVA de 35,6 cm (14”) cu rezoluție 3K (2 880 × 1 800), tehnologie multi-touch, 48–120 Hz, timp de răspuns de 0,2 ms, ramă subțire, sticlă Corning® Gorilla® Glass 3, funcție de reducere a luminii albastre, 400 niți (SDR), 500 niți (HDR) și 100% DCI-P3
Placă grafică: AMD Radeon 860M Graphics
Audio: DTS:X® Ultra; Difuzoare duale; HP Audio Boost; Poly Studio
Camera web: Cameră IR de 5MPx cu reducerea zgomotului ambiental și două microfoane integrate
TPM 2.0: da
Dispozitiv de poziționare: HP Imagepad
Tastatură iluminată: da
Tastatură numerică: nu
Stylus: da
Rețea și comunicații wireless: Card wireless MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2x2) și Bluetooth® 5.4
Interfață:
* 2x USB Type-A cu viteză de transfer de 10Gb/s
* 1x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1x Thunderbolt USB Type-C® 40Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1x combo microfon/căști
* 1x HDMI 2.1
Baterie: Baterie Li-polimer cu 3 celule, 59 Wh
Alimentare: Adaptor de alimentare 65 W USB Type-C®
Dimensiuni: 31,3 x 21,85 x 1,46 cm
Greutate: < 1,39 kg
Culoare: Meteor silver
Garanție: 2 ani
Pentru compatibilitatea corectă a pachetului de îngrijire, utilizați portalul HP
https://cpc2.ext.hp.com/?țări=CZ



















