Descrierea produsului ASUS ExpertBook B3 B3404CVA B3404CVA-Q50664X Laptop, i7-1360P, 14", WUXGA, 16GB, 1TB SSD, UHD, W11P, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i7-1360P |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,2 |
| Počet jader | 12 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | B3404CVA |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Materiál notebooku | Hliník a plast |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,57 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 19,9 |
| Šířka (mm) | 313,7 |
| Hloubka (mm) | 226,8 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N924030441 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 63 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Model: ASUS ExpertBook B3 (B3404)
Sistem de operare: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core i7-1360P (12 nuclee (4P + 8E), 16 fire de execuție, P-core 2.2/5.0 GHz, E-core 1.6/3.7 GHz, 18 MB cache)
Memorie: 16GB DDR5 SO-DIMM
Număr de sloturi (total / libere): 2/1
Hard disk: 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Sloturi libere pentru hard disk: nu
Unitate optică: nu
Ecran: 14" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 300nits 60Hz antireflex
Stylus: nu
Placă grafică: Integrată Intel Iris (în modul Intel UHD)
Dispozitiv de indicare: TouchPad
Tastatură iluminată: da
Tastatură numerică: nu
Cameră web: 1080p FHD cu IR pentru suport Windows Hello și cu obturator de securitate
Cititor de amprente: da
Rețea: Gigabit Ethernet
Comunicare wireless: Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Placă de rețea wireless
USB:
*1x USB 3.2 Gen 2 Type-C suportă livrarea de energie
*2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*1x Thunderbolt 4, compatibil cu USB4, suportă afișare / livrare de energie
Alte conectori:
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x 3.Jack audio combo de 5mm
*1x RJ45 Gigabit Ethernet
*Cititor de carduri inteligente
Cititor de carduri de memorie: nu
Baterie: 63 Wh, 3 celule Li-ion
Alimentare: TYPE-C, adaptor AC de 65W
Șasiu: aluminiu și plastic
Culoare: Star Black
Dimensiuni: 31.37 x 22.68 x 1.99 ~ 1.99 cm
Greutate: 1,57 kg
TCO Certified: da
Garanție: 2 ani
Garanție premium de doi ani ASUS Pick-up and Return pentru persoane juridice și fizice GRATUIT.
Detalii găsiți aici: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Pagini ale producătorului: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b3-b3404/
Ofertele de extensii compatibile cu garanția standard pot fi găsite în produsele conexe.
Sistem de operare: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core i7-1360P (12 nuclee (4P + 8E), 16 fire de execuție, P-core 2.2/5.0 GHz, E-core 1.6/3.7 GHz, 18 MB cache)
Memorie: 16GB DDR5 SO-DIMM
Număr de sloturi (total / libere): 2/1
Hard disk: 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Sloturi libere pentru hard disk: nu
Unitate optică: nu
Ecran: 14" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 300nits 60Hz antireflex
Stylus: nu
Placă grafică: Integrată Intel Iris (în modul Intel UHD)
Dispozitiv de indicare: TouchPad
Tastatură iluminată: da
Tastatură numerică: nu
Cameră web: 1080p FHD cu IR pentru suport Windows Hello și cu obturator de securitate
Cititor de amprente: da
Rețea: Gigabit Ethernet
Comunicare wireless: Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Placă de rețea wireless
USB:
*1x USB 3.2 Gen 2 Type-C suportă livrarea de energie
*2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*1x Thunderbolt 4, compatibil cu USB4, suportă afișare / livrare de energie
Alte conectori:
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x 3.Jack audio combo de 5mm
*1x RJ45 Gigabit Ethernet
*Cititor de carduri inteligente
Cititor de carduri de memorie: nu
Baterie: 63 Wh, 3 celule Li-ion
Alimentare: TYPE-C, adaptor AC de 65W
Șasiu: aluminiu și plastic
Culoare: Star Black
Dimensiuni: 31.37 x 22.68 x 1.99 ~ 1.99 cm
Greutate: 1,57 kg
TCO Certified: da
Garanție: 2 ani
Garanție premium de doi ani ASUS Pick-up and Return pentru persoane juridice și fizice GRATUIT.
Detalii găsiți aici: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Pagini ale producătorului: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b3-b3404/
Ofertele de extensii compatibile cu garanția standard pot fi găsite în produsele conexe.















