Descrierea produsului Acer TravelMate P2 15 TMP215-55T-TCO-547Q NX.BJPEC.002 Laptop, 5-120U, 15,6", FHD, T, 16GB, 512GB SSD, UHD, W11P, Silver, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core 5 |
| Generace CPU | Intel Core 1. generace |
| Přesný model | 5-120U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,4 |
| Počet jader | 10 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 100 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | TMP215-55T-TCO-547Q |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - rychlost | 5200 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,63 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 242,8 |
| Šířka (mm) | 361,3 |
| Hloubka (mm) | 20,35 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N924090522 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 53 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Acer TravelMate P2 15 (TMP215-55T-TCO-547Q)
* Aplicația TravelMate Sense
* certificare TCO 9.0
* standard militar MIL-STD 810H
Sistem de operare: Windows 11 Professional 64
Procesor: Intel Core 5 120U (10 nuclee - 2P + 8E, 12 fire, P-core 1,4/5,0 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, 12 MB cache)
Memorie: 16GB DDR5
Număr de sloturi (total/libere): 2x DDR5 (2/1)
Hard disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Mecanică optică: nu
Cititor de carduri de memorie: microSD
Ecran: tactil 15,6" FHD (1920x1080) antireflexie IPS, 300 niți
Placă grafică: Integrată Intel Iris (în modul Intel UHD)
Audio: stereo; 2x microfon
Camera web: FHD USB TNR
Dispozitiv de indicare: OceanGlass Touchpad
Tastatură: iluminată alb cu bloc numeric
Cititor de amprente: da
Rețea: GbE
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO CNVi + BT 5.3 LE Audio)
Porturi USB:
* 2x USB-C: USB4® 40Gb/s (DisplayPort prin USB-C/Thunderbolt™4/Încărcare USB 5V; 3A/Port DC-in 20V; 65W cu suport pentru alimentare USB-C)
* 2x USB 3.2 Gen 1
Alte porturi:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
* 1x slot de securitate Kensington
TPM 2.0: da
Baterie: 53Wh Li-ion
Alimentare: adaptor AC USB-C 100W PCR50%
Culoare: argintiu (Pure Silver)
Dimensiuni: 361,3x242,8x20,35mm
Greutate: aprox. 1,63kg
Garanție: 2 ani
* Aplicația TravelMate Sense
* certificare TCO 9.0
* standard militar MIL-STD 810H
Sistem de operare: Windows 11 Professional 64
Procesor: Intel Core 5 120U (10 nuclee - 2P + 8E, 12 fire, P-core 1,4/5,0 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, 12 MB cache)
Memorie: 16GB DDR5
Număr de sloturi (total/libere): 2x DDR5 (2/1)
Hard disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Mecanică optică: nu
Cititor de carduri de memorie: microSD
Ecran: tactil 15,6" FHD (1920x1080) antireflexie IPS, 300 niți
Placă grafică: Integrată Intel Iris (în modul Intel UHD)
Audio: stereo; 2x microfon
Camera web: FHD USB TNR
Dispozitiv de indicare: OceanGlass Touchpad
Tastatură: iluminată alb cu bloc numeric
Cititor de amprente: da
Rețea: GbE
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO CNVi + BT 5.3 LE Audio)
Porturi USB:
* 2x USB-C: USB4® 40Gb/s (DisplayPort prin USB-C/Thunderbolt™4/Încărcare USB 5V; 3A/Port DC-in 20V; 65W cu suport pentru alimentare USB-C)
* 2x USB 3.2 Gen 1
Alte porturi:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
* 1x slot de securitate Kensington
TPM 2.0: da
Baterie: 53Wh Li-ion
Alimentare: adaptor AC USB-C 100W PCR50%
Culoare: argintiu (Pure Silver)
Dimensiuni: 361,3x242,8x20,35mm
Greutate: aprox. 1,63kg
Garanție: 2 ani















